Herkese Rağmen Ayakta! İşte Ebru Şallı’nın Oğlunu Kaybettikten Sonra Hayata Tutunma Hikayesi

Aleyna

Haberler

27 Ekim 2020

Herkese Rağmen Ayakta! İşte Ebru Şallı’nın Oğlunu Kaybettikten Sonra Hayata Tutunma Hikayesi

Ebru Şallı, oğlunu kaybettiğinden beri gündemden düşmüyor. Şallı’nın eşiyle yemeğe çıkması bile göze batıyor ve günlerce haber oluyor. Ama Ebru Şallı, her şeye rağmen ayakta durmayı bilen güçlü bir kadın.

Eski manken ve pilates eğitmeni Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş’la beraber mutlu bir hayat sürüyor. Çiftin önceki evliliklerinden olan çocuklarıyla birlikte oluşturduğu kocaman ailenin mutluluğu ne yazık ki gölgelendi. Geçtiğimiz nisan ayında Ebru Şallı’nın on yaşındaki oğlu Pars, lenfoma tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Sosyal Medyada Şov Yapmadı!

Ebru Şallı’nın oğlunun hayatını kaybettiği bilgisi sızana kadar küçük Pars’ın hastalığından kimsenin haberi yoktu. Pars’ın 2 yıldır tedavi gördüğü ölümünden sonra ortaya çıktı. Şallı, bu süre içinde hep işine dair paylaşımlar yapıyor ve pozitif bir görüntü sergiliyordu. Oğlunu kurtarmak için verdiği iki yıllık mücadeleden kimsenin haberi yoktu. Pars’ın ölümünü de Şallı’nın yakınlarından duyduk.

Ebru Şallı, sosyal medya hesaplarına “Ponçik’in annesi” yazdı ve oğluyla ilgili ilk paylaşımını anneler gününde yaptı. Karantina dönemindeki sokağa çıkma yasakları biter bitmez oğlunun mezarına koşan Şallı’nın oğluna duyduğu özlem satırlardan taşıyordu.

“Bana ihtiyacı olanlar vardı”

Oğlunun hastalığını neden sakladığı sorulduğunda Şallı, “Büyük oğlum Beren’in de bana ihtiyacı vardı. Pars’ın iyileşeceğine tüm kalbimle inandım, Pars geriye dönüp bakınca paylaşımları görüp üzülsün istemedim” diyor. Ama ne yazık ki Pars iyileşemedi.

Ebru Şallı, oğlunu kaybettikten iki ay sonra paylaştığı bu fotoğrafta “Yeni şeyler söylemek lazım” ve “Ponçiğin isteğini yerine getireceğim” diyerek acıya teslim olmayacağının sinyallerini verdi.

Tatile Çıkınca Olanlar Oldu!

Ebru Şallı, Instagram’dan eşiyle evlilik yıl dönümünü kutlayıp üzerine tatile çıkınca takipçilerinin hışmına uğradı.

Ebru Şallı’nın bu fotoğrafının altı tatile çıkmasını “çok erken” bulan ve “yeterince acı çekmemekle” yargılayan yorumlarla doldu. Şallı ise, “Onlara kalsa ölmemi istiyorlar. Öleyim de, ne geçecek ellerine?” açıklaması yaptı.

Şallı, acısını sosyal medyada şova çevirmeme kararının arkasında durdu. Ancak eleştirilerin dozu artınca önce sakin bir uyarıda bulundu.

Ancak bütün yaz sosyal medyada linç edilen Ebru Şallı, daha fazla dayanamadı. Şallı, kendisine küfür ve hakaret edenleri tek tek mahkemeye verdi.

Hayat Devam Ediyor!

Ebru Şallı, ne hastalık sürecini ne de halen yaşadığı acıyı sosyal medyaya döktü. Diğer oğlu Beren ve kendisi için ayakta duran ve işine sımsıkı sarılan Şallı, bildiği yolda gitmeye devam ediyor.

Her şeye rağmen güçlü kalmak gerektiğini ve hayatın devam ettiğini bize gösteren Ebru Şallı’yı umarız artık herkes rahat bırakır!

Bu gönderiyi Instagram'da gör

?? #paradise ?

Ebru Şallı Akkuş ? (@ebrusalli)'in paylaştığı bir gönderi ()

/p>
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz