Cevaplayamadığı Sorularla Gündemden Düşmeyen Şevval Şahin’e Sevgilisinden Destek! Senin Kültürünü…

Tvyayinakisi.com

27 Ekim 2020

Cevaplayamadığı Sorularla Gündemden Düşmeyen Şevval Şahin’e Sevgilisinden Destek! Senin Kültürünü…

CNN Türk’tün Sorgu Sual programına katılan Şevval Şahin program içerisinde oldukça zor anlar yaşamış ve programı terk etme noktasına gelmişti.

Türk olmakla her zaman gurur duyduğunu söyleyen model programda sorulan sorular karşısında ecel terleri dökmüştü.

İşte o programda yanıtlayamadığı sorular…

Program sonrasında gündemi bir hayli meşgul eden Şevval Şahin’i destekleyenler de oldu eleştirenler de. Program ağır bir şekilde eleştirildi ve bilinçli olarak Miss Turkey 2018 1. Şevval Şahin’in zor durumda bırakıldığı ifade edildi. Bununla birlikte güzel modeli soruları yanıtlayamadığı için eleştirelenlerin de sayısı hiç az değildi.

Program sonrasında açıklama yapan Şevval Şahin tuzağa düşürüldüğünü ve dava açacağını belirtti. İlgili kısımların kesileceği sözünü aldığını belirten model bu sözün tutulmadığını söyledi.

Şevval Şahin’in karşılaştığı linç sonrası onlarca ünlüden de destek mesajı geldiğini söylemeden geçmeyelim.

Son Destek Sevgilisinden!

İlişkilerini takipçileri gözü önünde yaşayan çift oldukça beğeni topluyor.

Sevgilisinin yaşadığı zor durumlar karşısında Yiğit Marcus Aral’dan çok ince bir destek mesajı geldi. Yiğit Marcus Aral paylaşımında şu ifadeleri kullandı;
Aşkımm Bunu bilki senden daha iyi , saf ve temiz ve kocamaaan kalbe sahip bir insanla tanışmadım, hayalde edemiyorum.. içindeki pozitif enerjiyle etrafını her zaman aydınlatmaya devam et.. Yaşına göre çook olgunsun ve başarılısın , maalesef bunu çekemeyen fesat gözlerden senin kültürünü, klasını, hayat felsefeni ve insanlara bakışını herkesin anlamasını beklemek zaten saçma olurdu.. Seni her zaman sevmeye ve iyi yada “ehhh” günlerinde her zaman yanındayım, benim için bu bir onurdur ve seni rencide etmeye yada kırmaya çalışan mahlukatlar karşılarında beni bulacaklar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz