İbrahim Tatlıses Müjdeli Haberi Verdi, İdo ve Yasemin Şefkatli İkiz Bebek Bekliyor!

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2023

İbrahim Tatlıses Müjdeli Haberi Verdi, İdo ve Yasemin Şefkatli İkiz Bebek Bekliyor!

Yaşadığı rahatsızlıklara rağmen hayata tutunmayı başaran İbrahim Tatlıses, son dönemde yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme geliyor. En son “Yeşil Vadi’nin Kızı” dizisinde rol alan Beren Gökyıldız’a “kilo ver” çağrısında bulunan ünlü şarkıcı, bugün Beyaz TV’nin Beyaz Magazin programına telefon ile bağlanarak oğlu İdo’nun eşi Yasemin Şefkatli’nin ikiz bebek beklediğini duyurdu. İbrahim Tatlıses açıklamasında “Yasemin, ikiz bebek bekliyor, bebeklerden biri kendisini saklamış ve iki gün önce kendisini gösterdi. Yasemin, 2,5 aylık hamile, cinsiyetleri henüz belli değil. Derya Tuna haberi öğrendiğinde gözyaşlarına boğuldu, çok mutluyuz” dedi.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta İbrahim Tatlıses genç oyuncu Beren Gökyıldız’a “kilo ver” demesiyle sosyal medyada gündeme gelmişti. Son dönemlerde “Yeşil Vadi’nin Kızı” dizisi ile seyirci karşısına çıkan Beren Gökyıldız, İbrahim Tatlıses’in zorbalığına maruz kaldı. Ünlü şarkıcı, Twitter üzerinden Beren Gökyıldız’a şu sözleri söylemişti; “Yeşil vadinin kızının 5/6 kilo vermesi gerek kiloyu verdiği zaman yanaklarının şişi de inecek ben güzel kızımızı Ankara’da profesörün kebap salonunda görmüştüm kebaba düşkünlüğü sürmez inşallah abisini dinlerse sevinirim iyi çalışmalar kızım seni izliyorum!” İbrahim Tatlıses’in bu açıklamasının ardından sosyal medyada pek çok kişi kendisine tepki gösterdi.

İdo ve Yasemin Şefkatli İkiz Bebek Bekliyor!

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğulları İdo Tatlıses, 2021 yılında sevgilisi Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuştu. Herkesin ünlü çiften uzun zamandır bebek haberi bekliyordu. O haber nihayet geçtiğimiz hafta gelmişti. 10. torununa kavuşmak için gün sayan İbrahim Tatlıses bugün Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin programında açıklama yaptı. Tatlıses, gelinin Yasemin’in hamileliğiyle ilgili müjdeli yeni bir haber verdi. İbrahim Tatlıses açıklamasında “Yasemin, ikiz bebek bekliyor, bebeklerden biri kendisini saklamış ve iki gün önce kendisini gösterdi. Yasemin, 2,5 aylık hamile, cinsiyetleri henüz belli değil. Derya Tuna haberi öğrendiğinde gözyaşlarına boğuldu, çok mutluyuz” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz