Ya Çok Seversen Setinde Kriz Yaşandığı İddia Edildi! Ancak Başrol Kerem Bürsin’den Açıklama Gecikmedi

Aleyna

Haberler

25 Temmuz 2023

Ya Çok Seversen Setinde Kriz Yaşandığı İddia Edildi! Ancak Başrol Kerem Bürsin’den Açıklama Gecikmedi

Kanal D’de yayınlanan ‘Ya Çok Seversen’ dizisi setinde yaşanan iddia edilen tartışma hakkında başrol oyuncusu Kerem Bürsin, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak iddialara yanıt verdi. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancaktutan ve yönetmen Ali Bilgin arasında sette bazı sorunlar yaşandığı belirtilmişti. Habere göre, çekimler sırasında fanların sete gelmesi ve diğer aksaklıklardan dolayı yaşanan gecikmeler, yönetmen Ali Bilgin’i rahatsız etmişti. Ayrıca, Hafsanur Sancaktutan’ın kostümüyle ilgili de bir sorun yaşanması üzerine Ali Bilgin’in sinirlenerek seti terk ettiği iddia edilmişti.

Kerem Bürsin’den Açıklama Gecikmedi!

Ancak Kerem Bürsin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bu iddiaları yalanladı. Oyuncu, sette herhangi bir tartışma yaşanmadığını ve çekimlerin olaysız bir şekilde devam ettiğini belirtti. Bu açıklama ile birlikte, iddia edilen tartışmanın gerçek dışı olduğu ve dizinin setindeki çalışmaların sorunsuz bir şekilde devam ettiği ortaya çıkmış oldu. Dizinin başrol oyuncusu Kerem Bursin, hem Instagram’dan hem Twitter’dan Birsen Altuntaş’ın haberinin altına yorum yaptı ve tepki gösterdi. Haberin paylaşımının altına yorum yaparak iddiaları yalanlayan Kerem Bursin, “Benim de şimdi haberim oldu! Nasıl ya? Hangi dizi bu? Hangi Kerem?” dedi.

Ya Çok Seversen Dizisinin Konusu Ne?

Ya Çok Seversen, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor. Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Özgün Akaçca ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz