İnadına Aşk Dizisinde Final

İnadına Aşk Dizisinde Final

Geçtiğimiz yıl reyting rekorları kırmayı başaran dizilerden biri olan İnadına Aşk dizisinde işler bu yıl yolunda gitmiyor. Reyting sıralamalarında başarılı sonuçlar elde edemeyen İnadına Aşk dizisi için yayından kaldırılma kararı alındı. Peki İnadına Aşk dizisi neden yayından kaldırılıyor?

Fox TV ekranlarında büyük beklentiler ile yayına gelen İnadına Aşk dizisi Çarşamba günü yayınlanmaya başlandıktan sonra reyting sonuçlarında büyük düşüş yaşamaya başlamıştı. Dizini yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenen Osman Sınav, İnadına Aşk dizisinin konusunun evlilikten sonra tadının kalmadığını ve zirvede bırakılması gerektiğini de söyledi. Osman Sınav bu sebeplerden dolayı dizinin final yaparak yayından kaldırılacağını belirtti.

Yeni Gelen Oyuncular Ne Olacak?

Başrollerinde Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Eren Vurdem, Nilay Duru ve Selim Gürata gibi başarılı isimlerin yer aldığı İnadına Aşk dizisi artık ekranlara gelmeyecek. Yaz aylarında büyük beklentiler ile ekranlara gelmeye başlayan dizinin gününün kısa bir süre önce değişmesinin bu sona yol açtığı düşünülüyor.

Öte yandan yönetmen ve yapımcı olan Osman Sınav’ın açıklamaları da işin içine eklendiği zaman bu kararın artık kesin olduğu anlaşılıyor. Diziye son katılan yeni 2 oyuncunun hikayesi de önümüzdeki günlerde sonlandırılacak ve dizi final bölümü ile ekranlara veda edecek.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz