Kiralık Aşk 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Star TV

28 Ocak 2016

Kiralık Aşk 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Son yayınlanan 30. bölümü ile reyting rekorları kırmayı başaran Kiralık Aşk dizisinde ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Ayrıca son bölümde gözükmeyen ünlü oyuncu Barış Arduç ise hayranlarına ufak bir mesaj gönderdi. Kiralık Aşk dizisi 31. bölümü ile kaldığı yerden Cuma akşamı devam edecek.

Kiralık Aşk dizisinin son bölümünde ihtiyaç duydukları an yolları kesişen Ömer ve Defne arasında büyük bir aşk yıldızı doğmuştu. Onları bugünlere taşıyan ve bugünlere gelmelerine yol açan ilginç hikayeler ise heyecan dolu sahneler ile izleyenlere aktarılmıştı. Dizinin yeni bölümünde ise heyecan dolu sahneler kaldığı yerden devam edecek.

Son bölümde yer almayan ünlü oyuncu Barış Arduç ise izleyenlerine ufak bir mesaj gönderdi. Star TV’de Cuma akşamları yayınlanan dizide Elçin Sangu’nun rol arkadaşı olan Barış Arduç dizinin son bölümünde rahatsızlığı sebebiyle yer alamamıştı.

Yakışıklı oyuncu durumunun iyi olduğunu ve önümüzdeki hafta diziye geri döneceğini Twitter üzerinden açıkladı. Aynı anda Star TV ve Kiralık Aşk dizisinin sosyal medya hesaplarından yayınlanan yeni tanıtım fragmanı ise büyük bir ilgi gördü. Dizinin yeni bölümüne ait olan fragmanı sosyal medya üzerinde gündeme oturmayı başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz