Instagram’daki Açıklamalarıyla Dikkatleri Çeken Bergüzar Korel, Amazon Prime’ın İlk Yerli Dizisinde Rol Alacak!

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2023

Instagram’daki Açıklamalarıyla Dikkatleri Çeken Bergüzar Korel, Amazon Prime’ın İlk Yerli Dizisinde Rol Alacak!

Instagram’daki açıklamalarıyla sosyal medyayı sallayan Bergüzar Korel sonunda ekranlara dönmeye hazırlanıyor! Ekran dediysen, televizyon yapımlarında değil dijitale giriş yapacak güzel oyuncu. Son olarak eşi Halit Ergenç ile birlikte Vatanım Sensin dizisiyle ekranları kasıp kavuran Bergüzar Korel, şimdi de Amazon Prime’ın ilk yerli dizisi Kanlı Yayın isimli proje ile setlere dönmeye hazırlanıyor. Şimdilerde Londra’da yaşayan güzel oyuncu, dizi için Türkiye’ye gelecek.

O Kişilere Sitem Etmişti!

Geçtiğimiz pazar günü Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrasında Bergüzar Korel’in yaptığı sosyal medya paylaşımları oldukça dikkat çekmişti. Seçim sonuçlarında depremden etkilenen 11 şehirde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üstünlük sağlamasına tepki gösteren kişiler, şubatta gerçekleşen deprem sonrasında yaptığı yardımların hesabını sorarak, pişmanlık duyduklarını belirtmekten de çekinmedi. Ancak bu kişilere karşı tepkiler gecikmedi.

blank

Londra’ya taşınan güzel oyuncu Bergüzar Korel, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile o kişileri eleştirmişti; “Deprem bölgelerinden gelen sonuçlar hakkında yazılanlar tam da eleştirilen zihniyetin ta kendisi. Bu yazılanları her şeyini kaybetmiş insanlar okuyor. İnsanlar öldü! Hayatta kalmaya çalışan bir sürü insan tüm bu yazılanları okuduğunda ne hissediyor? Yapılan yardımların ve dayanışmanın hesabını soracak, böbürlenecek insanlar değiliz biz. Sevgiyi, umudu, bir olmanın birlikte olmanın hayaliyle sadece iyiliğin yanında olanlarız. Lütfen”

7 Yıl Sonra Setlere Dönüyor!

Instagram’da yaptığı açıklamalarla olay olmaya devam eden güzel oyuncu Birsen Altuntaş’ın haberine göre Amazon Prime ile el sıkıştı ve 7 yıl sonra setlere dönüyor! Oyunculuğa annelik molası veren Bergüzar Korel, 7 yıl sonra dizi setlerine geri dönüyor. Güzel oyuncu, bebek beklediğini öğrenmeden önce Kanlı Yayın adlı dizide başrol oynamaya hazırlanıyordu. Amazon Prime’ın ilk yerli dizi projesi ünlü oyuncunun hamileliği nedeniyle ertelenmişti. 2 yıl sonra Bergüzar Korel aynı diziyle setlere dönmeye hazırlanıyor. Amazon Prime’ın ilk yerli dizi içeriğini OGM Pictures hazırlıyor. Proje Tasarımını Selim Erkul’un yaptığı dizinin senaryosunu Hilal Yıldız ve Nazlı Sunlı Kaçan yazıyor. Dizide Bergüzar Korel “Neslihan Turhan” adlı Müge Anlı gibi ekranda cinayet olaylarına aydınlığa kavuşturan ünlü bir televizyoncuya hayat verecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz