Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in Başrollerinde Olduğu Yüz Yıllık Mucize Haziran’da Final Yapacak!

Aleyna

Haberler

16 Mayıs 2023

Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in Başrollerinde Olduğu Yüz Yıllık Mucize Haziran’da Final Yapacak!

Ünlü oyuncu kadrosu ve fantastiğe yakın konusuyla Mart ayında Star TV’de yayın hayatına başlayan Yüz Yılllık Mucize, istenilen başarıyı gösteremedi. Yüz Yıllık Mucize dizisinin seyircileri ise usta oyuncu kadrosu ve sıradışı konusuna rağmen, dizinin ilk bölümlerin aksine zaman ilerledikçe sıradanlaştığını dile getiriyor. Birsen Altuntaş; “Son gelen haberlere göre dizi, yeni bir gelişme olmazsa 15 Haziran’da ekrana gelecek 13. bölümüyle ekrana veda edecek.” açıklamasını yaptı. Yani dizi Haziran ayında finale gidiyor!

Başarılı Oyuncu Kadrosu ve Sıradışı Senaryoya Rağmen Final Yapacak!

23 Mart Perşembe günü Star TV’de yayın hayatına başlayan Yüz Yıllık Mucize dizisinin usta oyuncu kadrosu arasında; Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra yer alıyor.

blank

Özellikle de Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in uyumları seyirciden tam not almış gibi gözüküyordu. Ancak ilerleyen bölümlerde Yüz Yıllık Mucize istenilen başarıyı gösteremedi.

Yüz Yıllık Mucize’nin Konusu Neydi?

Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Ali Tahir, Sakarya Cephesi’nde savaşırken şehit düşüyor. Defnedilmek üzereyken bir mucize sonucu yeniden hayata dönüyor. Ancak bu mucize Ali Tahir’in hiç yaşlanmamasına neden oluyor. 130 yıllık yaşamına çok şey sığdıran Ali Tahir için hayatına devam etmek oldukça zor. Hikayemizin asıl kızı Ebru Şahin ise asıl mesleği avukatlık olan ama yazmaya heves duyan ve ilk romanını yazmak için uğraşan Harika’yı canlandırıyor.

blank

Harika, halası Süreyya tarafından büyütülmüş ve halaları, kardeşi ve kuzenleriyle birlikte 8 kadın aynı evde yaşamına devam ediyor. Evden romanını yazmak için ayrılan Harika’nın hiç ummadığı anda yolu Kemal’le kesişir. Harika’nın iyi bir hikaye bulmaya, Kemal’in de yükünden kurtulup hikayesini anlatmaya ihtiyacı vardır. İkisinin de hayatları birbirleriyle tanıştıktan sonra ummadıkları şekilde değişir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz