İstanbullu Gelin 36. Bölüm Fragmanı 9 Şubat Cuma

admin

Star TV

8 Şubat 2018

İstanbullu Gelin 36. Bölüm Fragmanı 9 Şubat Cuma

Star TV’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘İstanbullu Gelin”in heyecan dolu 35. bölüm finalinin ardından İstanbullu Gelin 36. bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Merakla beklenen dizi'nin bu haftaki bölümüne Defne Samyeli konuk oluyor. Osman, ayarladığı buluşma ile Esma ve Garip'in eski eşini karşı karşıya getiriyor. İstanbullu Gelin 36. Bölüm Fragmanı'nda dikkatleri üzerine toplayan Defne Samyeli dizi'de Garip'in eski eşi “Siren” karakterini canlandıracak. Oldukça dişli ve alımlı bir kadın olan Siren,  gittikleri aile yemeğinde neler yaşanmasına sebep olacak?

Geçen haftaki bölümde; Senem'i istemek için gelin evine giden Faruk, Akif'i yalnız bırakmaz. Ancak öncesinde gelin evine giden Dilara ve Süreyya'nın damat adayına bir sürprizi vardır. Fikret'in yaptığı hamle Faruk'la olan ilişkisini kopma noktasına getirir. Osman'ın evden gideceğini söylemesi aile içinde dengeleri bozar. Fikret ve Murat aldıkları kararları konakta açıklayarak başta Faruk'u olmak üzere ailedeki herkes'in nabzını yükseltir ve evde fırtınalar kopmasına sebep olurlar. Adem'in söylediği şeyler Faruk'un kafasını karıştıran bazı konuların netlik kazanmasını sağlar. Parçaları eksik olan yapboz'un parçaları nihayet tamamlanır.

Bu haftaki bölümde, Evlilik kararı alarak aileyi şaşırtan Osman, Garip'in eski eşi Siren ve Esma'yı karşı karşıya getiriyor. Yangınla ilgili gerçeği öğrenen Faruk hemen harekete geçiyor. Faruk ve esma yüzleşiyor. Reyhan bu hesaplaşma karşısında hayatının en zor seçimini yapmak durumunda kalacak. Gerçekleri görmezden gelmeye çalışan İpek, Kıymet'in söyledikleri karşısında şok olur. Yaşadığı bir talihsizlik yüzünden olaylar Süreyya'nın hiç beklemediği bir yöne doğru ilerler. Burcu ve Osman'ın aldığı bir karar, Esma'yı ve evin diğer fertlerini şaşırtacak bir ismin Bursa'ya gelmesine sebep olur. Yönetim kurulunda yer alacağı için keyfi yerinde olan Adem, in alacağı bir haber onu derinden etkileyecektir. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz