İstanbullu Gelin 38. Bölüm 23 Şubat Cuma

admin

Star TV

22 Şubat 2018

İstanbullu Gelin 38. Bölüm 23 Şubat Cuma

Star TV’nin beğeniyle izlenen dizisi ‘İstanbullu Gelin’ yine heyecan dolu bir bölümle daha izleyiciyle buluşuyor. İzleyiciye duygusal anlar yaşatan alan 37. Bölüm finali’nin ardından İstanbullu Gelin 38.  Bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Konakta suların yine durulmadığı bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanan İstanbullu Gelin 38. Bölüm fragmanında Süreyya aniden fenalaşıyor. Begüm’ün trajik ölümü konakta yas havası yaşanmasına sebep oluyor. Peki yeni ve zorlu bir döneme giren Süreyya’yı neler bekliyor? Annesi’nin ölüm haberini oğluna Faruk vermek zorunda kalıyor. Oldukça duygusal sahnelerin yer aldığı İstanbullu Gelin 38. Bölüm’ü 23 Şubat Cuma Günü Saat 20:00’de Star TV’de.

Geçtiğimiz bölümde; Yakalandığı amansız hastalığın nüksetmesi yüzünden ölümle burun buruna gelen Begüm, Süreyya  ile aralarındaki gerginliğe son veriyor. Aniden evlilik kararı alan Osman ve Burcu’nun nişan hazırlıkları Esma ve Siren arasında yaşanan çekişme yüzünden komik sahnelerin yaşanmasına sebep oluyor. İpek kafasında kurduğu sinsi planları Esma’ya söylemeye hazırlanır. Gece yarısında Begüm’ün ölüm haberini alan Boranlar, sarsılır. Bu acı haberden sonra konakta artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

İstanbullu Gelin’in bu haftaki bölümünde; Begüm ölümü ile konağı yasa boğuyor. Süreyya zorlu bir döneme adım atıyor. İpek yaptığı sinsi planı uygulamaya koysa da Esma’dan beklediği ilgi ve alakayı göremiyor. Esma olan bitenin acısını atlatmaya çalışırken Siren’de ortamı boş bırakmıyor. Dağılan aileyi bir arada tutma görevini her zaman layıkıyla yerine getiren Esma, bu durumun geçeceğine ve her şey’in eskisi gibi olacağına dair konakta bir konuşma yapsa da, konuşması duydukları bir yakarışla kesilecektir. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz