Kalbimdeki Deniz 58. Bölüm Fragmanı – 26 Şubat Pazartesi

admin

FOX

23 Şubat 2018

Kalbimdeki Deniz 58. Bölüm Fragmanı – 26 Şubat Pazartesi

Kalbimdeki Deniz dizisinden yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kalbimdeki Deniz’in 58. Bölüm fragmanında ; Deniz ve Mirat büyük bir kavga ediyor. Deniz kendi öfkesi ve nefreti için tüm ailesini tehlikeye attığını düşündüğü Mirat’a ateş püskürüyor. Mirat ise hala Alihan’ın peşinden gitmeye devam ediyor. Deniz suçlamalarıyla Mirat’ı iyice sinirlendirince Mirat da içinden geçenleri dile getiriyor. Mirat ” saçının bir teline kıyamazken , çocuklarımın üzerine o kadar titrerken herif hayatımıza girdi ve her şey mahvoldu ” diyor. Bunun üzerine Deniz söylediklerinden pişman oluyor. Mirat bunun yapmaktan başka şansım yok diyerek Alihan’ın peşinden gideceğini söylüyor. Ece ise iyice psikolojisi bozulmuş görünüyor. Bir anda babasının karşısına çıkarak dengesiz hareketlerde bulunuyor. Alihan neden kızının geldiğini anlamazken Ece’nin de bir plan peşinde olduğu anlaşılıyor.

Hülya ise araştırmalarına devam ediyor. İzak’ı kimin öldürdüğünü sonunda öğrendiğini telefonla birine haber veriyor. Bunun üzerine Mirat ile buluşan Hülya olanlardan bahsediyor. Fakat ikisi konuşurken bir anda polis aracı gelip Mirat’ı tutukluyor. Mirat’ın İzak’ın ölümünden sorumlu olarak tutuklandığı haberini Hülya hemen Deniz’e veriyor. Deniz ise böyle bir şeyin olabilirliğini anlamaya çalışırken Mirat tutuklanarak mahkemeye çıkıyor. Peki Mirat’ı kim ihbar etti? Yoksa tüm bu yaşananlar Hülya’nın bir oyunu mudur?

Kalbimdeki Deniz 58. Bölümüyle yeni günü olan 26 Şubat Pazartesi günü saat 20 :00 ‘da Fox Tv ekranlarında izleyicileriyle bulışacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz