İstanbullu Gelin 46. Bölüm Fragmanı 20 Nisan Cuma

admin

Star TV

17 Nisan 2018

İstanbullu Gelin 46. Bölüm Fragmanı 20 Nisan Cuma

Star TV'nin efsane dizisi İstanbullu Gelin 46. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin geçen haftaki bölümü izleyenleri hem keyiflendirmiş hem de meraklandırmıştı. Geçen haftaki bölümde Boran'lar Adem'i aralarına kabul etmişle onun aileden biri olmasını istemişlerdi. Birlikte mangal partisi yaparak gerçek bir aile gibi mutlu bir gün geçirmişlerdi. İstanbullu Gelin'in bu haftaki bölümünde yine konakta mutluluk rüzgarları esecek. Süreyya ve Faruk'un bebeklerinin cinsiyeti belli olur. Faruk iddiayı kazanmıştır. Bebek kızdır…

Faruk'un mutluluk dolu anları Süreyya'yı da mutlu eder. Diğer yandan bir bebek haberi de İpekten gelir. İpek hamile olduğunu Fikret'e söyler. Faruk ile Adem'in dostluğu ise kısa sürer. Faruk'un arkasından iş çevirdiğini duyan Adem dostluk adına atılan adımı yok sayar. Öte yandan Esma ile Süreyya'nın arasındaki buzlar giderek erimeye başlar. Boran ailesi ve Adem kutlama yemeği için bir araya gelirler. Ancak Adem  Faruk'un ihanetini öğrendikten sonra yine eski mutsuz haline geri döner. İntikam almayı kafasına koymuştur. Ancak bir süre daha mutluluk oyununa devam edecektir.

Nefes kesen bir bölümle ekranlara gelecek olan İstanbullu Gelin yeni bölümüyle 20 Nisan Cuma günü saat 20:00'de Star TV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz