Mehmetçik Kut’ül Amare 12. Bölüm Fragmanı 19 Nisan Perşembe

admin

TRT 1

17 Nisan 2018

Mehmetçik Kut’ül Amare 12. Bölüm Fragmanı 19 Nisan Perşembe

Her perşembe TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciyi ekrana kilitleyen Mehmetçik Kut'ül Amare 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde özgürlüğe atılan adım başarıyla sonuçlanıyor. Osmanlı askerleri esaret altından kurtularak şehre varmışlardır. Kut'ta bayram havası yaşanır. Birlik ve beraberliğin karşılığını almak herkesin zafere olan inancını körüklemiştir. Ancak esirlerin kurtulduğunu duyan İngiliz karargahı büyük bir şok yaşar. Cox bu hainliğin hesabını soracaktır. Peki Cox'un planı nedir?  

Diğer yandan esareti son bulan Mehmet, Zeynep ile hasret giderir. Birbirlerine olan aşklarını dile getirmemeleri onları zor durumda bırakır. Savaş devam ederken ve tehlike kol gezerken ikilinin aşkı nihayete erecek mi?

Oswlad  ve adamları tarafından uzun zamandır esir tutulan Said nihayet kurtarılır. Üst Üste yenilgiye uğrayan Cox bu kez sağlam bir planla kazanmayı kafasına koyar. Ancak büyük hamleyi yapabilmesi için önce önündeki engeli ortadan kaldırmalıdır. Bu büyük engel Victoria'dır. Cox'un Victoria için de çok tehlikeli planları vardır. Peki bu plan Victoria'nın sonu mu olacak? Üsküplü Mehmet art arda yaşadıkları galibiyetin ardından Cox'tan çok büyük bir hamle beklemektedir. Bu yüzden tedbiri elden bırakmaz ancak Şefik ile ayrılmak zorunda kalırlar. Mehmet riske girerek planını uygulamaya koyar. Peki Mehmet'in planı nedir?

Kut'ül Amare zaferini konu alan Mehmetçik Kut'ül Amare yeni bölümüyle 19 Nisan Perşembe günü saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında sizlerle!  

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz