Kadın 16. Bölüm Fragmanı 13 Şubat Salı

admin

FOX

12 Şubat 2018

Kadın 16. Bölüm Fragmanı 13 Şubat Salı

Fox TV’nin her Salı izleyiciyi ekrana kilitleyen dizisi Kadın 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Oldukça heyecanlı sahnelerin yer aldığı 15. Bölüm, izleyenlerden tam puan almıştı. Hayatın içinden hikayesiyle merakla beklenen Kadın 16. Bölüm fragmanında Bahar, Sarp’ın hayatta olduğuna artık iyice inanmaya başlıyor. Arif Bahar’a sitem ediyor. Bu haftaya yine Şirin’in oyunları damga vuruyor.

Kadın dizisinin 15. Bölümünde yaşanan olaylar oldukça ilgiyle izlenmişti. Şirin çocuklarla ilgileneceğini söyleyerek Bahar’ın ve Enver’in gözüne girmeye çalışır ancak çocuklara ilgi göstermeyerek onları hayal kırıklığına uğratır ve sakladığı sırlarla ilgili bir açık daha verir. Şirin, giderek Baharın sabrının sınırlarını zorlamaya başlar. Şirin’in tavırlarına artık dayanamayan Bahar ‘Senin acilen tedavi olman lazım, hastaneye yatırılman şart’ sözleri Şirin’in evden kaçmasına sebep olur. Psikolojik olarak bazı sıkıntıları olan Şirin’in nereye gittiği ise izleyenler tarafından merak edilen ve yeni bölümde cevaplanacak sorulardan birisi.

Kadın 16. Bölüm fragmanı izleyenlerde oldukça merak uyandırdı. Şirin yine dikkatleri üzerine çekmek için sinsi planlar peşindedir. Bahar’ın gerçekten hasta olduğuna inanmayan Şirin, bir an önce Baharın evden gitmesini ister ve ailesine Bahar yüzünden evden kaçtığının süsünü verir. Hatice, küçük kızının oyununa gelir ve bu durum yüzünden Bahar’ı suçlar. Ancak kızları arasında bir seçim yapmak zorundadır. Bahar’ı ya da Şirin’i seçerek aralarındaki bu gerginliği bitirmek ister ve biri bu evden gidecektir. Sarp’ın annesini gören Bahar’ın ‘artık bana oğlum bakacak’ diyerek işten ayrılması Bahar’ın içinde tekrar bir umut yeşermesine sebep olur. Sarp’ın yaşadığı ihtimali giderek içinde büyür. Bu sevincini Arif’le paylaşan Bahar, Arif’in sitemleriyle karşılaşır. Sarp’la ilgili konuşmaktan sıkılan Arif artık kendi duygularını saklamanın iyi bir fikir olmadığını düşünerek bu kez susmayacaktır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz