Meryem 28. Bölüm Fragmanı – 14 Şubat Çarşamba

admin

Kanal D

12 Şubat 2018

Meryem 28. Bölüm Fragmanı – 14 Şubat Çarşamba

Meryem dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Meryem dizisinin 28. Bölüm fragmanında; Savaş ölmediğini öğrendiği Oktay’ın peşine düşüyor. Meryem’e onunla sonsuz kadar mutlu olacağını sözünü veren Savaş bunun mümkün olmasının ancak Oktay’ın ölmesiyle olacağının farkına varıyor. Bu defa bu gerçeği Meryem’den de saklamıyor. Fakat Meryem sevdiği adam kavuşmuşken tekrar kaybetmeyi göze alamadığından Oktay’ın peşinden gitmesini istemiyor. Savaş ise bir kez daha onu dinlemeyerek Oktay’ı bulmak için çalışmalara başlıyor.

Oktay kaçıyor Savaş kovalıyor. İyice kapana sıkışan Oktay yanlış kararlar veriyor. Bir yandan polisler bir yandan Savaş’ın takip ettiği Oktay daha fazla kaçamıyor ve polisler tarafından yakalanıyor. Oktay’ın polisler tarafından yakalanması Cennet’i çok sevindiriyor. Keza eğer Oktay , Savaş tarafından yakalanmış olsaydı işler çok daha kötüye gidebilirdi. Bu yüzden Oktay’ın yakalanıp polis sorgusuna götürülmesiyle herkes derin bir oh çekiyor. Bu müjdeli haberi alan aşık ikili ise artık hiçbir şeyin onların mutluluğunu bozamayacağını düşünüyor. Savaş’ın söylediği ” söz ben her sabah senin kokunla uyanacağım, bu yüzü her gördükçe ömrüm uzayacak” lafları Meryem’i duygulandırıyor.

Diğer yandan Oktay’ı karakoldaki sorguda büyük bir sürpriz bekliyor. Zaten yakalanmanın verdiği bir hırsla etrafına tehditler savuran Oktay karşısında Beriz’i görüyor. Beliz hiç beklenmeyen bir anda Oktay’ın karşısına çıkınca Oktay ne yapacağını şaşırıyor. Beliz” sevgililer günün kutlu olsun ” diyerek yarı tehditkar bir ifadeyle Oktay’ı karşılıyor.

Meryem dizisinin 28. Bölümü 14 Şubat Çarşamba günü saat 20:00 ‘da Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz