Kadın 17. Bölüm Fragmanı 20 Şubat Salı

admin

FOX

19 Şubat 2018

Kadın 17. Bölüm Fragmanı 20 Şubat Salı

Fox TV’nin severek izlenen dizisi Kadın 17. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İzleyiciyi şaşırtan ve şok eden gelişmelerin yaşandığı 17. Bölüm fragmanı oldukça ilgi uyandırdı. İzleyiciyi heyecanlandıran sahnelerin yer aldığı Kadın 17. Bölüm Fragmanı’nda Koca yürekli Enver, kızı Şirinin çevirdiği entrikaları öğreniyor ve sinirlerine hakim olamıyor. Bahar evden ayrılmak için hazırlık yaparken, Enver buna engel olmaya çalışıyor. Hatice’nin ‘Nereye gidecekler, onlara kim bakacak?’ sorusuna ise ‘Ben bakacağım, çünkü ben de onlarla beraber gidiyorum’ sözleriyle karşılık veriyor. Herşey’e rağmen Bahar evden ayrılacak mı? İzleyenleri ekrana kilitlemeyi başaran dizinin yeni bölümü, 20 Şubat Salı Günü Saat 20:00’de Fox TV’de

Geçen hafta yayınlanan bölümde yine heyecan doruktaydı. Entrika peşinde koşan Şirin, yine dikkatleri üzerine çekmek için elinden geleni yapar. Bahar’a duyduğu kıskançlık yüzünden tüm aileye hayatı zindan eden Şirin, Baharla yaşadığı tartışmanın ardından onu suçlu duruma düşürmek ve evden gitmesini sağlamak için evden kaçar. Hatice, Şirin’in bu sinsi planına alet olur ve bu konuda Bahar’ı suçlar. Kızları arasında bir seçim yaparak, birisinin evden gitmesi gerektiğini düşünür. Şirin’in oyunları neticesinde bu kişi Bahar olur.

Dizinin bu haftaki bölümünde; Şirin’in dolduruşları karşısında tepkisiz kalamayan Hatice, Bahar’ın artık evden gitmesini ister. Şirin’in bir şeytan olduğuna kanaat getiren Enver ise Hikmet’ten, Şirin’in aslında başına kötü şeylerin gelmediğini hatta o gece diskoda eğlendiğini öğrenmesi olaylara son noktayı koyar. Yaptıklarını Şirin’in yüzüne vuran Enver, Şirin’in yine sinir krizi geçirmesine neden olur. Zor anında Bahar’ın yanında olan Arif, bu kez aynı yardımı Bahar’dan beklemektedir. Bahar’a ihtiyacı vardır. Bu durum Bahar ve Arif’in birbirlerine yakınlaşmasını sağlar. Evdeki huzursuzluğa son vermek için evden gitmeye kadar veren Bahar’ı yine zor zamanlar beklemektedir. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz