Ufak Tefek Cinayetler 17. Bölüm Fragmanı – 20 Şubat Salı

admin

Star TV

19 Şubat 2018

Ufak Tefek Cinayetler 17. Bölüm Fragmanı – 20 Şubat Salı

Serhan için mücadele eden iki kadın; Merve ve Oya. Serhan, Oya'yı seçmiş, Merve'nin pes etmeye niyeti yok. Tarzları ve yaşamları birbirinden farklı bu iki kadının savaşları da kendilerine göre olacaktır. Ancak Oya'nın arkasında bu sefer başka biri daha vardır; Pelin. Evliliğini sarstığı için Merve'ye kin dıyan Pelin, onun mahvolması için elinden geleni yapmaya hazırdır. Ufak planıyla Oya ve Serhan arasında yaşananları öğrenen Pelin, rahat durmaz. Serhan ve Oya'yı babasınında orada olduğu bir yemeğe çıkartır. Oya'yı geçmişten tanıyan Pelin'in babası, Serhan ve Oya arasındaki ilişkiye onay verir. Oldum olası Merve'yi sevmemektedir. 
Merve, Serhan'ı geri kazanmak için akıl almaz planlar yapacaktır. Arzu ve Burcu arasındaki sular da durulmaz. Burcu'dan Arzu'ya hamle gelir. Mehmet'le aralarından çekilmesini ister. Bu konuşma Arzu'da nasıl etki yaratacak. Burcu'yu mu dinleyecek, Mehmet'i kazanmak için hırslanacak mı? Sarmaşık'ta dengeler değişirken, Oya ve Serhan aşkı ne kadar yayılacak? Ufak Tefek Cinayetler, entrikalar, hırslar ile devam ediyor. Yeni bölüm salı akşamı Star Tv ekranlarında. 
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/eJai-gIGPos” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz