Kadın 18. Bölüm Fragmanı 27 Şubat Salı

admin

FOX

26 Şubat 2018

Kadın 18. Bölüm Fragmanı 27 Şubat Salı

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyen Kadın dizisinin 18. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Seyirciyi merak içerisinde bırakan 17. Bölüm finalinin ardından Kadın 18. Bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Şok eden sahnelerin yer aldığı Kadın 18. Bölüm Fragmanı’nda Hatice nihayet kızı Şirin’in ne kadar kötü kalpli biri olduğunun farkına varıyor. Öğrendikleri karşısında sinirlerine hakim olamayan Hatice’nin Şirin’e tepkisi bu kez çok ağır oluyor. Öldüğü düşünülen Sarp ve Eşi Pırıl’ın mezar sahnesi oldukça merak uyandırıyor. Giderek daha da gizemli bir hal alan Sarp’ın yaşayıp yaşamadığı sorusu’nun ne zaman cevaplanacağı ise merak konusu. Sırlarla dolu bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanan Kadın dizisi’nin yeni bölümü 27 Şubat Salı Günü Saat 20:00’de Fox TV’de.

Geçen hafta yayınlanan bölümde şok eden gelişmeler yaşanmıştı. Şirin’in oyunlarına alet olan Hatice, Bahar’a evden gitmesini söyler. Şirin’in bir şeytan olduğuna kanaat getiren Enver ise Şirin’le ilgili öğrendikleri karşısında şoka uğrar. Evden kaçtığı gece başına kötü şeyler’in geldiğine herkesi inandıran Şirin’in, o gece aslında diskoda eğlendiği gerçeği Enver’i sabrının eşiğine getirmiştir. Evden gitmesi gereken kişinin Şirin olduğunu dile getiren Enver, Şirin ile tartışır ve ipleri tamamen koparır.

Kadın dizisi’nin 18. Bölüm Fragmanı ise yayınlandığı andan itibaren oldukça merak uyandırdı. Gizem ve sırlarla dolu fragman’da Sarp’ın bir ikizi olup olmadığı düşünülmeye başlandı. Eşi Pırıl ile mezar başına giden kişi Sarp mıdır yoksa İkizi mi? Kızı Şirin’le ilgili öğrendiği gerçekler karşısında yıkılan Hatice, artık sabrının sonuna geliyor ve Şirin’i çok ağır bir şekilde cezalandırıyor. Babasının da onu terk ederek Bahar’la yaşamasına katlanamayan Şirin, kaybettiği ailesini geri kazanabilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz