Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92. Bölüm Fragmanı – 27 Şubat Salı

admin

Haberler

26 Şubat 2018

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92. Bölüm Fragmanı – 27 Şubat Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 92. Bölüm fragmanında; Pudra Hakkı kaçırdığı Ceylan’ı rehin alıyor. Ceylan bayıltılarak kaçırıldığında kim tarafından kaçırıldığını bilmiyor. Elleri ve gözleri bağlı olan Ceylan’ı Pudra Hakkı karşılıyor. Hakkı tüm olanları tehditkar bir şekilde Ceylan’a aktarıyor.  Depodaki patlamadan masadaki hiçbir üyenin de yara almadan kurtulduğu görülüyor.

Hakkı ve Ekrem arasındaki iş birliği ise bozuluyor. Hızır kardeşi ve yeğeni ile evde istişare yaparken olanlardan bahsediyor. Hızır’ın dediğine göre ” Hakkı , Ekrem’ i satmış. Depoyu sanki kendi deposuymuş gibi patlatması sözüne karşılık Ekrem’i masadakilerden daha büyüklerine götürme sözünü vermiş ” . Bunları duyan İlyas ve Alp Arslan olanlara çok şaşırıyor.

Ekrem ise Ünal’ın evine gidiyor. Burada depodaki patlama üzerine bir sohbet gerçekleştiriliyor. Ekrem ” Hızır’ın deponun yerini sizden başka hiç kimseden öğrenemeyeceğini söylediği” Ünal suçlamayı kabul etmiyor. Ethem ısrarla istihbaratı Hızır’a Ünal’ın verdiğini bu sayede Hızır’ın depoyu patlattığını söylüyor. Ünal bu suçlamaların üzerine ” o kadar düştün mü Ekrem ” diyerek küçümseyici bir ibare kullanıyor. Ekrem ise bu sözlerden dolayı rahatsız olarak ” Sizin masanızda değilim, sizinle birlikte olan herkesin karşısındayım ” diyerek Ünal’a karşı savaş ilan ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92. Bölümüyle 27 Şubat Salı günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz