Kadın 20. Bölüm Fragmanı 13 Mart Salı

admin

FOX

11 Mart 2018

Kadın 20. Bölüm Fragmanı 13 Mart Salı

Fox TV'nin severek takip edilen duygu yüklü dizisi Kadın 20. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kadın dizisi 20. bölüm fragmanı'nda Sarp aslında Alp olmadığını öğreniyor. Sarp'ın karısı pırıl Sarp'ın durumuyla ilgili görüşmek için babasının evine gidiyor ama orada Sarp'ın annesiyle karşılaşıyor. Bu durum Pırıl'ı şaşırtıyor. Ceyda, Hikmet sayesinde oğlu Arda'ya kavuşuyor. Bahar ise Şirin'in sırlarını açığa çıkarmaya devam ediyor. Sarp'ın telefonda mesajlaştığı kadının Şirin olduğunu öğrenen Bahar ne yapacak? Sırların bir bir gözler önüne seridiği dram yüklü bir bölümle daha izleyiciyle buluşacak olan Kadın Dizisi'nin yeni bölümü 13 Mart Salı Günü Saat 20:00'de Fox TV'de

Kadın dizisinin önceki bölümünde; Şirin'e olan güvenini kaybeden Hatice, Şirin'e eskisi gibi davranmaz ve onunla arasına mesafe koyar. Şirin ise bu durumu içine sindiremez ve annesini geri kazanmak için elinden geleni yapar. Yaşanan her şey'in sorumlusunun Şirin olduğuna inanan Hatice, Şirin'den Bahar'a ilik vermesi ister. Bahar'la arasındaki buzların erimesine izin vermeyen Şirin ise ona ilik vermek istemez. Ancak Hatice sert bir çıkış yapar ve Bahar'a iliğini vermezse onu evden kovmakla tehdit eder.

Kadın 20. Bölüm Fragmanı izleyenleri yine ters köşeye yatırmayı başarıyor. Kadın Dizisi'nin bu haftaki bölümünde Şirin'in sırları ortaya çıkmaya devam ediyor. Bahar, Sarp'la mesajlaşan kadının Şirin olduğunu öğreniyor. Pırıl Sarp'ın durumuyla ilgili konuşmak için babasının evine gidiyor ancak orada Sarp'ın annesiyle karşılaşıyor. Bu durum karşısında şaşkına dönen Pırıl ne yapacağını şaşırıyor. Sarp'a gerçeği itiraf etmeyi planlayan Pırıl, onu kaybetmek pahasına da olsa bunu göze alacak. Ceyda Hikmet sayesinde oğlu arda'ya kavuşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz