Kalbimdeki Deniz 60. Bölüm Fragmanı – 12 Mart Pazartesi

admin

FOX

10 Mart 2018

Kalbimdeki Deniz 60. Bölüm Fragmanı – 12 Mart Pazartesi

Kalbimdeki Deniz dizisinin final bölümünün fragmanı yayınlandı.

Fox Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi Kalbimdeki Deniz de sona gelindi. Baş rollerini Özge Özberk ve Kutsi’nin paylaştığı Kalbimdeki Deniz final bölüm olan 60. Bölüm fragmanında; Ağva’da tatil yapan Deniz ve Mirat romantik anlar geçiriyor. Mirat yalnız kaldıkları her anda Deniz’ yakın olmaya ve ona olan duygularını açmaya çalışıyor. Deniz’e oldukça iyi gelen bu tatilde hem çocukları arasındaki buzlar eriyor hem de Mirat ile ihtiyaç duyduğu zamanı daha kaliteli geçiriyor. Fakat Ozan’ın aniden ortadan kaybolması Deniz’in yüreğini ağzına getiriyor. Deniz oğlunun kaybolduğunda anladıktan sonra her tarafta arama çalışması yapılıyor.

Alihan ise oğlunun kaybolduğu haberini alır almaz Ağva’ya geliyor. Herkes bir yandan Ozan’ı ararken sonunda Ozan çıkıp geliyor. Mirat kendi oğlu yerine koyduğu Ozan’ı bulmak için çaba harcarken, Ozan’ın babası Alihan’a sarılması Mirat’ı üzüyor. O anda anlıyor ki, ne kadar sevse de asla öz babası gibi olamayacağını. Diğer yandan Ece ve Yosef arasını bozmaya çalışan Figen ise başarısız olunca küplere biniyor. Fikriye ise kocasının aslında sakat olmadığını ve rol yaptığını öğrenince çok sinirleniyor ve cezasını vermek için kocasını kovalıyor. Tüm bunlar olurken Deniz ve Mirat mutluluğun peşinde koşmaya ve birbirini bırakmamaya söz veriyor.

Kalbimdeki Deniz 60. Bölümü olan final bölümüyle 12 Mart Pazartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında son kez izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz