Kadın 21. Bölüm Fragmanı 20 Mart Salı

admin

FOX

20 Mart 2018

Kadın 21. Bölüm Fragmanı 20 Mart Salı

Her salı Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Kadın 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Etkileyici hikayesiyle izleyiciye dram ve heyecan yüklü dakikalar yaşatan dizinin yeni bölüm fragmanı yine çok konuşulacak. Şirin'le Sarp'ın birlikte olduğunu öğrenen Bahar öfkeden çılgına dönüyor ve Şirin'e hesap sormaya gidiyor.

Başarılı dizinin önceki bölümünde;Bahar, Yeliz'in de desteğiyle Sarp'ın mesajlaştığı kadının kardeşi Şirin olduğunu öğreniyor ve duyduklarına inanmıyor. Sarp'a gerçeği itiraf etmeyi planlayan Pırıl, ucunda Sarp'ı kaybetmek olsa da bunu göze alıyor ancak durumu açıklamaktan vazgeçiyor ve Sarp'ın Bahar'la karşılaşmasını engellemek için Amerika'ya geri dönmeyi teklif ediyor. Ancak Sarp bu telifi geri çeviriyor. Ceyda Hikmet sayesinde oğlu Arda'ya kavuşuyor ancak yaşanan terslikler yüzünden Arda'yı  kendi elleriyle tekrar annesine göndermek zorunda kalıyor.

Kadın 21. bölüm fragmanı izleyenlere zor anlar yaşattı. Heyecan dozu yüksek bölümde Bahar öğrendiği gerçek karşısında kendine hakim olamıyor ve Şirin'le yüzleşmek için annesinin evine gidiyor. Şirin'e olan öfkesi dinmeyen Bahar aynı zamanda, Şirin ve Sarp'ın arasında yaşananları sakladığı için Enver'e de bir o kadar kızıyor ve onun ihanetiyle yıkılıyor. Ancak her şey'e rağmen Enver Bahar'a destek olmaya devam ediyor. Bahar'ın kötüye giden hastalığı, onu sakat kalma tehlikesiyle yüz yüze bırakıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz