Kadın Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 46. Bölüm Ne Zaman?

admin

FOX

4 Ocak 2019

Kadın Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 46. Bölüm Ne Zaman?

FOX TV ekranlarından her hafta bambaşka sürprizlerle seyircisiyle buluşan ve yayınlandığı günün reyting sonuçların her hafta zirveyi zorlayan Kadın dizisi 46. Bölümü neden yayınlanmadı? Dizinin sevenleri Kadın 46. Bölümü neden yok şeklinde araştırmalarını sürdürürken şu ana dek yayınlanan bölümlerinin tamamıyla izleyici kitlesini etkilemeye başarmış olan, ekranların başarılı yapımı Kadın dizisinin yeni bölümü ne zaman, hangi tarihte yayınlanacak sorusunun cevabı da ayrı bir merak konusu. 

Kadın Dizisi 46. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

FOX TV yayın akışında Kadın dizisinin yeni bölümünü göremeyen dizinin sevenleri hayal kırıklığına uğradın. Her hafta büyük bir heyecan içerisinde yeni bölümün yayınlanması bekleyen dizinin izleyici kitlesi 46. bölümün yayın akışında yer almaması dolayısıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde TRT 1 haricindeki tüm kanallarda yayınlanan dizilerin yapımcıları, yılın ilk ayında reklam gelirlerinin düşük olmaması sebebiyle dizilerin yeni bölümlerinin 3 hafta süreyle yayınlanmamasına karar vermişti. Bu ortak karar doğrultusunda 2019 yılının ilk 3 haftasında dizilerin yayın saatlerinde dizilerin tekrar bölümleri, sinema filmleri gibi yapımlar izleyiciyle buluşacak. 

Kadın Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Kadın dizisi 46. bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizinin sevenleri tarafından heyecan içinde araştırılan bu sorunun cevabı için kesin ve net bir tarih belirtilmiş değil. Ancak dizinin 3 haftalık aranın ardından 22 Ocak 2019 gününde, kendi yayın saatinde yayınlanması bekleniyor. 

Kadın Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

FOX TV’de yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren reyting sonuçlarında üst sıralarda yer alan ve başarısını her geçen gün katlamaya devam eden Kadın dizisinin en son yayınlanan bölümü olan 45. bölümünde; Bahar ve Sarp, çocuklarının güvenliklerini koruma altına almak adına birtakım önlemler aldı. Çocuklarının güvenliklerini gözeterek harekete geçen ikili, çocukları için tehlike oluşturabilecek her türlü risk unsurundan uzaklaşmak için ellerinden geleni yapmaya karar verdiler.

Kadın son bölümünde Pırıl yaşadığı üzüntüler karşısında yıkılıp gözyaşlarını tutamaz iken Sarp’ın çaresizlikten eli kolunun bağlandığına şahit olduk. Öte yandan zorlayıcı yaşam koşulları karşısında verdiği mücadeleyi sürdürmek konusunda da geri adım atmayan Sarp, iş bulmak için girişimlerini de sürdürdü. Arif’in kendisine yöneltmiş olduğu şehir dışına gitme teklifini ise geri çevirdi. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz