Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 37. Bölüm Ne Zaman?

admin

Haberler

4 Ocak 2019

Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 37. Bölüm Ne Zaman?

ATV ekranlarından izleyiciyle bulunan Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünün bu hafta yayınlanmamış olması dizinin sevenlerinin bazı konuları araştırmaya koyulmasına sebep oldu. Oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahip olan dizi ile alakalı araştırılan konuların başında Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak sorusu geliyor. Yılbaşının ardından ekrandaki macerasına bir süreliğine ara veren dizinin son olarak 36. Bölümü sevenleriyle buluşmuştu. Fakat yeni bölümün beklendiği 2 Ocak 2019 günü ATV’nin yayın akışına bakan dizinin sevenleri Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümüne yayın akışında yer verilmediği gördü. Bunun üzerine internet üzerinden yapılan araştırmalar genişledi. Dizinin sevenleri Sen Anlat Karadeniz 37. Bölümü neden yayınlanmadı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Gibi soruların cevaplarını merak ediyorlar. 

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 37. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

Son olarak 36. Bölümü ile 27 Aralık 2018 Çarşamba akşamında izleyiciyle buluşan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 37. Bölümünün yayınlanmaması dizinin akıbeti hakkında birtakım şüphe uyandıran konular hakkında söylentilerin yayılmasına sebep olsa da dizi yalnızca 3 hafta boyunca ekranlara gelmeyecek. İrem Helvacıoğlu’nun sevmediği bir adama para karşılığında satıldığı Nefes karakterini canlandırdığı dizide Ulaş Tuna Aslantepe ise Karadenizli hırçın bir delikanlı olan Tahir’i canlandırıyor. 

Son bölümün finalinde akıllarda soru işaretleri uyandıran ve yeni bölümü merakla beklenen dizinin yeni bölümünün ne zaman ekrana geleceği merak ediliyor. Bilindiği üzere her yıl bazı kanallar reklam anlaşmaları gereğince dizi ve programlara bir süreliğine ara veriyorlar. Bu yıl da TRT 1 haricinde tüm kanallardaki yapımların ortaklaşa aldıkları bir karar doğrultusunda yeni yılında ilk 3 haftasında dizilerin yeni bölümleri ekrana gelmeyecek. 

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? 

Sen Anlat Karadeniz dizisi 37. bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizinin izleyici kitlesinin heyecan içinde cevabını aramaya koyulduğu bu sorusunun cevabı için yukarıda da belirttiğimiz üzere 3 haftalık bir aranın ardından dizinin yeniden sevenleriyle buluşacağını söyleyebiliriz. Buna göre dizinin yeni bölümünün 23 Ocak 2019 Çarşamba akşamında ekrana gelmesi bekleniyor.  

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Mercan, Vedat’ın yerine Berrak’ı asmak üzere iken Tahir yetişti ve Berrak’ı kurtardı. Nefes’in kendinden gizli yaptıklarının öğrenen Tahir bunun hesabını Nefes’e sordu. Vedat’ın elinde hiçbir delil olmadığını düşünenler tüm güçleri ile işlerine sarılırken Vedat’ın harekete geçti. Tutuklu olarak yargılanmalarına karar verilen Berrak, Nazar, Mercan, Nefes ve Asiye ise hapishaneye sevk edildi. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz