Kadir Doğulu’nun Baş Harfi “S” Olan Bir Kadınla İmam Nikahı Kıydığı İddiası “S”elin Ciğerci’yi Harekete Geçirdi!

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2023

Kadir Doğulu’nun Baş Harfi “S” Olan Bir Kadınla İmam Nikahı Kıydığı İddiası “S”elin Ciğerci’yi Harekete Geçirdi!

Dün akşamdan beri sosyal medyayı karıştıran Kadir Doğulu hakkında iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Tüm haber sitelerinde ve magazin camiasında bomba etkisi yaratan görüntülerin ardından herkesin aklında aynı soru, Kadir Doğulu’nun uzun süredir birlikte olduğu, hatta imam nikahı kıydığı söylenen ismi “S” ile başlayan, sarışın o kadın kim? Instagram’da pek çok iddia dolaşıyor. Dün gece Alaçatı’da olan, adı “S” ile başlayan ve sarışın ünlü simalardan biri de ünlü fenomenimiz Selin Ciğerci! Selin Ciğerci’nin pek çok takipçisi Instagram gönderilerine kendisini etiketliyor hatta bununla da yetinmeyip DM’den mesaj atarak Kadir Doğulu’yle birlikte olan kişinin kendisi olup olmadıklarını merak ediyor. Selin Ciğerci ise herkesin merakını gidermek için espri yollu bir story paylaştı.

Baş Harfi “S” Dediler Selin Ciğerci Harekete Geçti!

Bildiğiniz gibi magazin camiasında son 12 saattir konuşulan tek bir konu var, o da Neslihan Atagül’ün eşi Kadir Doğulu’nun dün gece Alaçatı’da iki farklı kadınla sarmaş dolaş görüntülerinin Instagram’da bir anda viral hale gelmesi. Her defasında dini yönünden bahseden ve eşi Neslihan Atagül’e aşkını haykıran Kadir Doğulu’nun bu görüntüleri herkeste şok etkisi yarattı. Üstelik iddialar sadece bununla da kalmıyor! TV8’de sabahları yayınlanan 2. Sayfa programının sunucuları, Kadir Doğulu hakkında bir iddiada bulundu. İddiaya göre, Kadir Doğulu, baş harfi “S” olan, sarışın, hem popçulara hem topçulara yakın olan ve aynı zamanda Murat Dalçılık’la yakın arkadaş olan bir kadın ile uzun süredir birliktelik yaşıyormuş, hatta bu kadının ailesinden istemeye gitmiş ve imam nikahı kıymışlar. Bu da yetmezmiş gibi Neslihan Atagül de bu durumdan haberdarmış!

blank

Bu iddianın ardından sosyal medya kullanıcıları bu özellikleri karşılayan kişileri mercek altına aldı. Bu özellikleri taşıyan kişilerden biri de Alaçatı’da evi olan Selin Ciğerci’ydi! Güzel fenomenin sosyal medya takipçileri, o kadının Selin Ciğerci olduğunu düşünerek Instagram gönderilerine etiketlemeye ve DM’ler atmaya başladı. Hal böyle olunca güzel fenomenimiz, yanıt vermekten geri durmadı; “Tabi oldu başka? Bütün gün evdeyim Kızılcık Şerbeti izliyorum, beni karıştırmayın bir şeylere!” dedi. Bununla da yetinmedi, Kadir Doğulu’nun dün geceden sızan fotoğraflarından birini paylaşarak üzerine; “Evet benziyor ama değilim vallahi. Bak evden çıkmadım daha Alaçatı’da. Baş harfi S demişler DM’lerimde show var. Yine suçsuzum hem kızın beli kalın, benim daha ince”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz