Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in Başrolde Olduğu “Boğa Boğa” Netflix Globalde 5. Sıraya Yerleşti!

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2023

Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in Başrolde Olduğu “Boğa Boğa” Netflix Globalde 5. Sıraya Yerleşti!

Türkiye’nin sevilen oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in başrollerini paylaştığı Boğa Boğa isimli Netflix filmi, geçtiğimiz günlerde seyirciyle buluştu. Türkiye’de büyük yankı uyandıran film, sadece ülkemizde değil aynı zamanda Netflix’in aktif olarak faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde gösterime girdi. Henüz Boğa Boğa filminin yayınlanmasının üstünden kısa bir süre geçmiş olsa da, Netflix’in global pazarında top 10’a girmeyi başardı! İlk 3 gün içinde 5,5 milyon saat izlenerek Netflix’in “Dili İngilizce Olmayan Filmler” listesine 5. sıradan giriş yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit Buluştu

Bildiğiniz gibi son dönemlerde oyuncular sinema filmlerini beyaz perdede değil, dijital platformlarda yapmaya başladı. Pek çok ünlü oyuncu, senarist ve yönetmen Netflix, Amazon Prime, Disney+ gibi platformlarda boy gösteriyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit de bu isimler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıllarda pek çok farklı dijital projede yer alan Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit, şimdi de Netflix’in “Boğa Boğa” isimli filmi için bir araya geldi. Film de özellikle iki usta oyuncunun yatak sahneleri çok konuşuldu.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği filmde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’e Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay, Aşkın Şenol, Hayat van Eck, Kerem Arslanoğlu, Onur Akgülgil, Ahmet Baki Kurtuluş, Nadi Güler gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği filmin senaryosunu ise Hakan Günday’ın kaleminden çıktı.

Netflix Globalde Başarılı Olmaya Başladı!

Film, İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza’yı anlatıyor. Çiftimiz İstanbul’dan ayrılarak Assos’ta bir köye taşınır. Yeni bir hayata başlamak üzere Assas’a yerleşen çiftimiz köylülerden beklenmedik bir tavır görmeye başlar. İlk günden itibaren köylüler Yalın’a negatif ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, köyde yaşayan bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırının ardından Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla Yalın arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

blank

Netflix’te yayınlandığı ilk günden itibaren seyircilerin ilgisini çeken Boğa Boğa, Netflix globalde de başarılı adımlar atmaya başladı. Boğa Boğa, ilk 3 gün içinde 5,5 milyon saat izlenerek Netflix’in “Dili İngilizce Olmayan Filmler” listesine 5. sıradan giriş yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz