Kalp Atışı 28. Bölüm Fragmanı – 28 Ocak Pazar

admin

Show TV

26 Ocak 2018

Kalp Atışı 28. Bölüm Fragmanı – 28 Ocak Pazar

Kalp Atışının merakla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Kalp Atışı’nın ekranlara gelen 28. Bölüm fragmanının aynı zamanda dizinin son bölümünün fragmanı olduğu görülüyor. Düşük reytinglerden dolayı final kararı alınan dizide, Eylül çekip gidiyor. Herkes Eylül’ün nerede olduğunu sorarken Ali onun gittiği haber veriyor. Ali bu ani ortadan kayboluşu  Doktor Selim’e açıyor. Selim ise Eylül’ün kafa dağıtmak amacıyla gittiğini kendini ve düşüncelerini toplayınca geri geleceğini söylüyor. Eylül’ün gidişi tüm hastaneye yayılıyor . Oğuz bu ortadan kaybolmanın nedeninin İpeğin Eylül’ verdiği mektup olduğunu anlıyor. Oğuz mektubu verdiği için İpeğe kızarken, İpek pişmanlıkla ‘yeter’ diye bağırıyor.

Eylül ise öğrendiklerinin peşine düşüyor ve kendini bir evin kapısı önünde buluyor. Evin kapısını çaldığında bir kadın kapıyı açıyor ve Eylül’ün torunu olduğunu anlıyor. Eylül karşılaştığı kadının anlattıklarından sonra hayatı değişiyor. Tüm bildiklerinin yanlış olduğunu anlayan Eylül, annesinin de aslında masum olduğunu öğreniyor. Gerçekleri öğrenmesiyle hastaneye geri dönen Eylül soluğu ameliyathanede alıyor. Ali’ye yaşadıklarını anlatan Eylül, annesinin yaşadıklarını yaşamak istemediği için çocuk sahibi olmayacağını söylüyor. Fakat Ali’nin çocuk sahibi olmayı çok istemesinden dolayı ondan yardım istiyor. Ali’ye ‘düşersem beni tutar mısın’ diye soruyor Ali de ‘ peki ben düşersem sen tutar mısın’ diye soruyor ve ikisi de birbirine bu konuda söz veriyor. Çok zor olan ve büyük fedakarlık isteyen mesleklerini layıkıyla yapıp ;  aynı zamanda bir çocuk sahibi olup onu büyütmek için birbirlerine destek olacaklarına söz veriyorlar.

Kalp Atışı final bölümü olan 28. Bölümüyle 28 Ocak Pazar akşamı saat 20:00 ‘da Show Tv ekranlarında son kez izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz