Kanatsız Kuşlar 34. Bölüm Fragmanı – 15 Şubat Perşembe

admin

Haberler

13 Şubat 2018

Kanatsız Kuşlar 34. Bölüm Fragmanı – 15 Şubat Perşembe

Kanatsız Kuşlar dizisinden iki fragman ardı ardına yayınlandı.

Kanatsız Kuşlar’ın 34. Bölüm fragmanında öldü sanılan Tuba geri dönüyor. Büyük bir kazada yaralanan ve yüzü mahvolan Tuba tüm yaşananlardan sorumlu tuttuğu herkesten intikam almak için plan yapıyor. Yüzü tanınmaz hale gelen Tuba intikam almak için Nefise’nin evini basıyor. Elinde bir kova benzin ile bahçeden başlayarak her yere benzin döken Tuba , son olarak evin içine giriyor. Nefise kapıdan gelen seslere doğru gittiğinde Tuba’yı görüyor. Tuba’yı gören Nefise korkudan dona kalıyor.

Diğer yandan Ahmet’in elinden kaçmayı başaran Zeynep ve Onur bir kaza yapıyor. Kazada Onur’un vurduğu kişi yaşamını yitiriyor. Bu olayın ardından  Onur ” ben birini mi öldürdüm” diyerek yaşananların şokunu atlatamıyor. Zeynep ise tüm bu olanlardan sorumlu tuttuğu Ahmet’in yanına hesap sormaya gittiğinden Ahmet pişkin pişkin gülüyor.

Tuba içeri girdiğinde elindeki bayıltıcı sprey ile önce Nefise’yi bayıltıyor. Daha sonra üst kata çıkıyor ve Azime ile boğuşuyor. Azime’yi de bayılttığında sıra Nefise’nin kızlarına geliyor. Onları da bayıltıp üzerlerine benzin döküyor. Bu sırada Muzafferi sana bırakmayacağımı söylemiştim diyerek çakmağı ateşliyor. Bir elinde yanan çakmak diğer elinde telefonla Muzaffer’i arıyor. Tuba telefonun diğer ucundaki Muzaffer’e yapacaklarına anlatınca Muzaffer deliye dönüyor. Her ne kadar Tuba’yı vaz geçirmek istese de Tuba elindeki çakmağı yere atıyor. Acaba evdekiler kurtulabilecek mi ?

Kanatsız Kuşlar 34. Bölümüyle 15 Şubat Salı günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz