Siyah İnci 20. Bölüm Fragmanı – 15 Şubat Perşembe

admin

Star TV

13 Şubat 2018

Siyah İnci 20. Bölüm Fragmanı – 15 Şubat Perşembe

Siyah İnci dizisinin final bölümünden fragman yayınlandı.

Siyah İnci dizi serüvenini 20. Bölümle veda ediyor. Baş rollerini Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in bulunduğu dizinin final bölüm fragmanında;  Sinan ve Ebru bir araya geliyor. Ebru hayatını Sinan ile beraber geçireceği ve onun çocuğunu doğuracağı için çok mutlu olduğunu söylüyor. Sinan ise bu haberi almasının ardından abisi ile yaşayacağı büyük tartışmadan kaçınmaya çalışıyor. Fakat Sinan haberi Vural’a verdiğinde ” sonunda amca da oluyorum” diyerek alaycı bir biçimde Sinan’a kızan Vural iyice çileden çıkıyor. Sinan hem doğacağı çocuğun şokunu hem de Vural’ın hakaretlerini duymaktan dolayı çok öfkeleniyor. Tüm öfkesini de Ebru’dan çıkarıyor. Vural’ın son zamanlardaki tavrı iyice sertleşiyor. Bu durum Irmağı da endişelendiriyor. Irmak ve Kenan bu durumu konuştuğunda Irmak ” eğer abim Vural senin iyi yönünü benim gördüğüm gibi görseydi bunlar yaşanmazdı diyor .

Kenan ve arkadaşı sahilde dertleşirken; arkadaşının Hazal ile ilgili sorduğu soru ortamda gerginlik yaratıyor. Hazal ile sadece arkadaşlık ilişkisi olup olmadığını Kenan’a sorulduğunda Kenan net bir cevap veremiyor. Bu kafa karışıklığı ile Kenan soluğu Hazal’ın yanında alıyor. Hazal’a ” artık 3. Şahısların aramıza girmesine izin vermeyeceğim ” lafını söyleyen Kenan’a ” söz mü” diyerek Hazal cevap veriyor. Fakat Hazal’ın tam anlamıyla mutlu olabilmesi için bir gerçeği Kenan’a açıklaması gerekir. Hazal’ın söylemesi gereken önemli şey ne ?

Siyah İnci final bölümü olan 20. Bölümüyle 15 Şubat Perşembe günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında son kez izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz