Kanser Tedavisi Gören Tanyeli, Kendisi Adına Yardım Toplayan Arkadaşlarına Sitem Etti!

Aleyna

Haberler

21 Ağustos 2023

Kanser Tedavisi Gören Tanyeli, Kendisi Adına Yardım Toplayan Arkadaşlarına Sitem Etti!

Uzun bir süredir kanserle mücadele eden Tanyeli, kendi adını kullanarak düzenlenen yardım gecesi etkinliği hakkında sitem dolu açıklamalarda bulundu. Maddi ve manevi olarak zor günler yaşadığını belirten Tanyeli, yakın arkadaşı olarak gördüğü ve 35 yıldır tanıdığı bir sanatçının adını kullanarak yardım etkinliği düzenlendiğini dile getirdi. Tanyeli, konuyla ilgili olarak, “İçlerinde çok yakın olduğum, 35 yıldır kardeşim gibi gördüğüm sanatçı dostum, benim için yardım anonsu yapmış. Bana gelen bir destek yok, benim duyuru yapmadığım bir şeye itibar etmeyin” dedi.

Tedavi sürecinde zor günler geçirdiğini ve yan etkilerinin ağır geldiğini söyleyen Tanyeli, Instagram hesabından yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı: “Çok zor iki hafta geçti. Kemoterapinin etkisi ilk defa bu kadar uzun sürdü. Son tahliller daha çıkmadı. İki gündür kendimdeyim, enerjim var. Üç gün üç gece kemoterapi alıyorum. Yan etkileri de iki gün sürüyor toplam beş gün hastanede yatıyorum. Bu sefer ağır geçti, duygusal olarak da iyi değildim, ondan kemoterapi yordu. 2 haftadır hiçbir şey yapamadım. Çok mesaj aldım ama bu seferki yan etkiler çok ağır oldu. Bu gibi hastalıklarda moralin motivasyonun yerinde olacak.

Ama insanların düşüncesizliklerinden, bu hastaları vebalı gibi görüyorlar en yakın dostların en uzak kalıyor. En uzak kalan bir an da en yakının oluyor… Geçtiğimiz iki hafta boyunca beni çok üzen şeyler oldu. Bundan dolayı kemoterapi biraz ağır geçmiş olabilir. Kelimelerime dikkat etmek istiyorum, içlerinde çok yakın olduğum 35 yıldır kardeşim gibi gördüm sanatçı dostum da olduğu için bu konuda iyi niyetlerinden şüpheye düşmek istemediğim insanlar benim rızam olmadan bir anons yapmışlar. Bana bir destek istemişler. Bana gelen bir destek yok. O geceyi çok konuşmak istemiyorum. Çok sevdiğim bir kardeşim var onun iyi niyetimden şüphem yok. Benim duyuru yapmadığım bir şeye lütfen itibar etmeyin.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz