Eski Eşi Chloe Loughnan’a Demediğini Bırakmayan Serdar Ortaç Kendini Savundu: “Sinir Krizi Geçirdim!”

Aleyna

Haberler

21 Ağustos 2023

Eski Eşi Chloe Loughnan’a Demediğini Bırakmayan Serdar Ortaç Kendini Savundu: “Sinir Krizi Geçirdim!”

Son zamanlarda TikTok üzerinde düzenlediği canlı yayınlarla gündeme gelen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, skandal sözleriyle dikkat çekti. Bu sözlerinde eski eşi ve kadınları hedef aldı. Bu durum, özellikle eski eşi Chloe Loughnan’ı rahatsız etti. Önceki gün sevgilisi Fergus Hennessy ile Nişantaşı’nda görüntülenen Chloe Loughnan’a Serdar Ortaç’ın bu açıklaması soruldu. Tüm bu yaşananların ardından Serdar Ortaç açtığı başka bir yayında o sözleri söylerken sinir krizi geçirdiğini söyledi.

Serdar Ortaç birkaç gün önce açtığı yayında evliliklerle ilgili konuşurken eski eşiyle ilgili olarak söylediği sözler büyük tepki aldı. “İpleri bu kadar vermeyin lan ayıp yazık lan erkeklere ben verdim eski karıma tüm ipleri ne oldu ağzıma s..tı. Ne oldu iki tane göğsü var diye. Kıza çiçek gönderdim kız cevap veriyor; teşekkür ederim…” diyen Serdar Ortaç’ın sözlerinden erkekler de nasibini aldı. “Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara. Ayıp, yazık lan erkeklere. Eli nefsinde herifler. Yazıklar olsun size! Bu kadınları bu hale siz getirdiniz. Siz erkeksiniz oğlum evreni yaratan sizsiniz. Sevdiğim kadın bana diyor ki ‘Bodrum’a gideceğim tatile.’ Ulan sen beni sevsen üç gün boşluğumuz var, gitmezsin yanımda kalırsın. Annemi dinleyip Rizeli ya da Urfalı bir kadın alsaydım, bitseydi bu işkence. Ben modern kadın istemiyorum ki

blank

Hürriyet’in haberine göre, önceki gün sevgilisi Fergus Hennessy ile Nişantaşı’nda görüntülenen Chloe Loughnan’a Serdar Ortaç’ın bu açıklaması soruldu. Ünlü manken şöyle konuştu; “Ben yorum yapmak istemiyorum. Herhalde özel hayatında sorun yaşıyor ki bunları söyledi. Benim Türkçem bu konuda ona cevap vermeye yetmiyor, yoksa çok güzel cevap verirdim. Sadece benim için değil, bütün kadınlar için sert sözler söylemiş.”

Ortaç, son olarak açtığı bir başka yayında kendisine Loughnan hakkında soru soran bir takipçisine cevap verdi. Gündem olan açıklamalarına da değinen ünlü isim, şöyle konuştu: “Ne bileyim Chloe nerede, bana niye onu soruyorsunuz? Kaç sene olmuş boşanalı. O gün arabada çok sinir krizi geçirdim, ondan öyle konuştum. Sinir krizi geçiremez miyim, insan değil miyim ben?” Bursa’da sahne alan Serdar Ortaç ‘Bu benim son turnem’ dedi. Tukaş Yaz Konserleri kapsamında turneye çıkan Serdar Ortaç, Bursa’da verdiği konserde müziği bırakacağını açıkladı. Ortaç, “Bu benim son turnem. Bundan sonra konser yok. Beni telefondan ve videolardan izleyeceksiniz. Artık bekar ve dullara şarkı okuyacağım.” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz