Kara Sevda Dizisi Seul’de Finalde!

admin

Star TV

14 Ağustos 2016

Kara Sevda Dizisi Seul’de Finalde!

Uzun süredir Türk televizyonlarının en iyi dizileri arasında yer almayı başaran Kara Sevda, Seul'de düzenlenen organizasyonda finale kaldı. ‘En İyi Dizi’ kategorisine aday olan Kara Sevda dizisinin başrol oyuncularından Neslihan Atagül ‘En İyi Kadın Oyuncu’ kategorisinde dünyaca ünlü starlar ile birlikte yarışıyor. Organizasyonun kazananları ise 8 Eylül tarihinde Seul'de düzenlenecek tören ile açıklanacak.

10.su düzenlenen Uluslararası Seul Drama Ödülleri, 2016 finalistleri arasına girmeyi başaran ünlü oyuncu Neslihan Atagül ve Kara Sevda dizisi Ay Yapım tarafından ekranlara getiriliyordu. Star TV ekranlarının iddialı dizisi olan Kara Sevda, ‘En İyi Dizi’ ve ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödüllerine aday olmayı başardı.

Sonuçlar 8 Eylül Tarihinde Açıklanacak

Yarışmanın en favori dizilerinden olmayı başaran Kara Sevda'nın bu başarısı ülkemizde de büyük bir merak ile karşılandı. Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi Seul'de  ayrı yapım ile yarışıyor.

Türkiye'den yer alan diziler arasında ise Kırgın Çiçekler dizisi de bulunuyor. Drama kategorisinde Çin'in ünlü yapımı A Scholar Dream of Woman dizisi de yer alıyor. Sonuçlar 8 Eylül günü belli olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz