Nolur Ayrılalım 5. Bölümünde Sürpriz Karar

admin

FOX

11 Ağustos 2016

Nolur Ayrılalım 5. Bölümünde Sürpriz Karar

Yayınlandığı ilk günden beri Fox TV'nin en sevilen dizilerinden olan Nolur Ayrılalım 5. bölüm fragmanı ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Heyecan dolu anların yaşanacağı yeni bölüm Cuma akşamı ekranlarda olacak. Birbirinden ilginç gelişmelerin yaşanacağı yeni bölümde Azize ve Ulaş arasında gerilim ise üst boyutlarda yaşanacak.

Ulaş dizinin yeni bölümünde Azize'nin kendisini kullandığını ve kendi kısmetini aradığı için onunla vakit geçirdiğini düşünmeye başlayacak. Azize'nin sadece kısmet bulmak için onunla birlikte olduğunu düşünen Ulaş bir yandan büyük bir acı yaşamaktadır.

Uzun yıllar sonra hayatındaki kadının doğru kadın olduğunu düşünen Ulaş yediğini düşündüğü bu kazıktan sonra sürekli dibe doğru çökmeye başlamıştır. Ancak ne yapacağı konusunda aklında herhangi bir fikir bulunmamaktadır.

Azize ile Turgay arasındaki olaylar ise çıkmaza girmek üzeredir. İkilinin planlarının çökmek üzere olması yeni bir plan ihtiyacını da ortaya çıkartır. İkili kendilerini bir şekilde temize çıkartarak Ulaş'a kendilerini affettirmek istemektedir.

Dizinin yeni bölümünde aynı zamanda Azize'nin bardağı taşıracak son olaylara vereceği tepkilerde büyük bir merak konusu olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz