Kardeşlerim’in Harika’sı Gözde Türker’in Sevgilisini İlk Kez Göreceksiniz! Magazinden Uzak Yaşanan İlişkinin Detayları

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Kardeşlerim’in Harika’sı Gözde Türker’in Sevgilisini İlk Kez Göreceksiniz! Magazinden Uzak Yaşanan İlişkinin Detayları

Kardeşlerim’in Harika’sı Gözde Türker, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Harika karakteri ile büyük beğeni toplayan Türker’in gözlerden uzakta yaşadığı ilişkisinin detayları ortaya çıktı.

Yolunda Hızla İlerliyor!

1995 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu, üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. İlk kez Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Safiye Sultan karakteri ile ekranlara gelen Gözde Türker, sonrasında Poyraz Karayel ve İstanbullu Gelin gibi fenomen yapımlarda yer aldı. Şu sıralar Kardeşlerim dizisinde Harika Manyaslı karakterine hayat veren Türker, kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başladı.

Harika’yı Seviyor!

blank

Geçtiğimiz aylarda Emirgan’da köpeği Venüs’ü gezdirirken kameralara yakalanan genç oyuncu, muhabirlerle kısa bir sohbet etmişti. Dizinin çok iyi gittiğini ve çok iyi yorumlar aldıklarını söyleyen Gözde Türker, çok yoğun bir tempoda çalıştıklarını da eklemiş ve pandemi süresinde işini yapabilmeyi büyük şans olarak değerlendirmişti.

blank

Harika karakterine hayat vermekten mutluluk duyduğunu söyleyen güzel oyuncu, açıklamasında “Kötü bir karakter ama alt hikayesi çok dolu olduğu için hayattan bir sürü şey barındırıyor. Ön yargılı davrandığımız insanların arkasında aslında bir sürü hikayeler yatıyor. Bir oyuncu olarak bunu ortaya çıkarmak beni mutlu ediyor. Kötü bir karakter olmasına rağmen seyircilerden çok güzel yorumlar alıyorum” ifadelerine yer vermişti.

Temmuz’da Düğün Var

blank

Genç oyuncu meslek hayatının yanı sıra özel hayatı ile ilgili açıklamalar da yaptı. Medikal diş malzemeleri ticareti ile ilgilenen sevgilisi Anıl Güler ile ilişkisinin evlilik yolunda ilerlediğini söyleyen Gözde Türker, pandemi dolayısıyla evlenemediklerini, şartlar el verirse Temmuzda dünyaevine gireceklerini söyledi.

blank

Sosyal medya hesabında sık sık sevgilisi Anıl Güler ve Köpeği Venüs ile fofoğraflar paylaşan Gözde Türker’in paylaşımları takipçileri tarafından çok beğeniliyor. Aralarında büyük bir aşk olduğu anlaşılan Gözde Türker ve sevgilisi Anıl Güler’in magazinden uzakta yaşadıkları ilişki, ünlü ismin hayranları tarafından bir hayli ilgi görüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz