Demet Akalın Sadece 2 Kelimeyle 4 Sanatçıyı Karşısına Aldı! Bu Polemik Kolay Kolay Bitmez

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Demet Akalın Sadece 2 Kelimeyle 4 Sanatçıyı Karşısına Aldı! Bu Polemik Kolay Kolay Bitmez

Polemiklerin kraliçesi Demet Akalın yine yapacağını yaptı! Her açıklaması ayrı bir olay yaratan ünlü şarkıcı bu sefer meslektaşlarına savaş açtı. Gözler tek bir sözü ile 4 ünlü ismin karşısına geçen Akalın’a gelecek tepkilere çevrildi.

Son Olarak Seda Sayan’a Rest Çekmişti!

Her gün yeni bir tartışmaya imza atan Demet Akalın, son olarak Seda Sayan’a rest çekmesi ile gündeme geldi. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının final yapmasının ardından, kanalın Seda Sayan ile anlaşması, Demet Akalın’ı sinir krizlerine soktu. Haberi Seda Sayan’ın vermesi üzerine, ünlü sanatçıyı sosyal medya hesabından silip engelleyen Demet Akalın, Seda Sayan’ın kendi yerine program yapması sebebiyle değil, bu haberi final günü duygusal anların yaşandığı zamanda vermesi sebebiyle sinirlendiğini belirten bir açıklama yaptı.

blank

Açıklamanın sonuna eklediği “Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler” ifadesi ise Seda Sayan’a rest olarak değerlendirildi. Olayların hemen ardından eş zamanlı olarak Miami’ye giden Seda Sayan ve Demet Akalın, akıllara “Kozlar Miami’de mi paylaşılacak” sorusunu getirdi.

Yepyeni Bir Polemik Daha Başlıyor!

blank

Neyse ki polemiklerin kraliçesi Demet Akalın kazasız belasız Amerika’dan döndü. Seda Sayan ile ilgili yeni bir olay yaşanmadı ancak Akalın döner dönmez 4 meslektaşına daha savaş açtı! Ünlü Şarkıcı, milli takım için yepyeni bir şarkıya imza atan Mustafa Sandal, Derya Uluğ, Eypio ve Irmak Arıcı’yı kızdıracak bir paylaşım yaptı.

Az önce Instagram hesabında Tarkan’ın yıllar önce milli takım için yazdığı şarkıyı paylaşan Demet Akalın, paylaşımına açıklama olarak “Hala Tek” yazdı. Bu sözü ile milli takım için bestelenen yeni şarkıyı beğenmediğini ima eden Demet Akalın, meslektaşları Eypio, Mustafa Sandal, Derya Uluğ ve Irmak Arıcı’yı karşısına aldı. Ünlü şarkıcının yeni gafından sonra gözler, dörtlüden gelebilecek açıklamalara çevrildi. Umarız ki Akalın bu gafı da mümkün olan en küçük polemikle atlatır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz