Kerimcan Durmaz Selin Ciğerci’yi Taklit Etti: “Ay Tamam Dalga Geçmiyorum!”

Tvyayinakisi.com

22 Kasım 2020

Kerimcan Durmaz Selin Ciğerci’yi Taklit Etti: “Ay Tamam Dalga Geçmiyorum!”

Kerimcan Durmaz ve Selin Ciğerci’nin bir zamanlar ne yedikleri ne içtikleri ayrı gitmezdi biliyorsunuz. Sonrasında neler oldu tam olarak bilmesek de bir anda görüşmeme kararı aldılar.

Dedikodu kazanlarında kaynayan iddia şok edecek cinstendi! Bu iddialara göre Kerimcan, Gökhan Çıra’dan hoşlanıyordu. Bu iddialar o zaman Kerimcan tarafından sert bir dille yalanlanmış ve konu unutulmuştu.

Ardından Kerimcan Durmaz’ın olaylı uçak görüntüleri gündeme bomba gibi düşmüştü ve o dönemden itibaren çok göz önünde olmamaya çalışmıştı.

Fakat bu günlerde bomba gibi döndü diyebiliriz. Uzun bir ABD seyahatine çıkan Kerimcan paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. ABD seyahatini Youtube’da vlog olarak paylaşmıştı.

Bu vlog ile alakalı Instagram’da paylaşım yaptıktan sonra Selin Ciğerci olayı bir kez daha gündeme geldi. Gönderisine “Selin Ciğerci kestirdi ne güzel evledi” yazan takipçisine “Sen de kestir, belki biri alır seni” şekinde yorum yazınca ortalık bir anda karıştı.

blank

Bugün ise bambaşka bir taş geldi Kerimcan’dan. Biliyorsunuz Selin Ciğerci hattında sular durulmuyor. Eşi Gökhan Çıra’nın, Melisa Emirbayer ile ilişki yaşadığı iddia edildi. Ardından Melisa Emirbayer’i dövdüğü ve bıçakla tehdit ettiği söylendi. Selin Ciğerci tüm iddiaları yalanladı. Eşinin onu aldatması dışında ve kariyerinin hedef alındığını söyledi.

Konuyu merak edenleri şöyle alalım;

“Ay Tamam Dalga Geçmiyorum!”

Bugün gözyaşları içerisinde bir paylaşım yaptı Selin Ciğerci. Tırnakları ile kazıyarak bu noktaya geldiğini söyledi ve tüm bu iddiaların tek hedefinin onun kariyeri olduğunu söyledi.

Bu paylaşımı günü boyu gündemden düşmedi. Gece saatlerinde bir taş da Kerimcan Durmaz’dan geldi kendisine. Kerimcan Durmaz, Selin Ciğerci’nin ağlamasını taklit ederek “Ay tamam dalga geçmiyorum!” dedi.

Benzer Haberler

Saliha 22 Kasım 2020

Kerimcan kadar gıcık bir tip varmıdı

Yorum Yaz