Selin Ciğerci, Kocasının Onu Aldattığı İddia Edilen Melisa Emirbayer’i Yanına Aldı Her Şeyi Anlattırdı!

Tvyayinakisi.com

Haberler

21 Kasım 2020

Selin Ciğerci, Kocasının Onu Aldattığı İddia Edilen Melisa Emirbayer’i Yanına Aldı Her Şeyi Anlattırdı!

Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra son günlerde gündemden düşmek bilmiyor. Söylenenlere göre Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’yi Melisa Emirbayer ile aldatmış.

Konu gündemde yer alınca Selin Ciğerci “Kızlar, kocalarınıza sahip çıkın; yakınlarınıza dikkat edin” söylemleri ile storyler atmıştı.

Melisa Emirbayer Selin Ciğerci’nin ürünlerini reklamlarında oynamıştı daha önce. Yani birbirlerini tanıyorlar. Tüm bu olaylardan sonra Gökhan Çıra Melisa Emirbayer’i takipten çıktı ve bütün beğenileri geri çekti. Bize de bir kez daha ateş olmayan yerden duman çıkmaz demek kaldı geriye…

İddialara göre Selin Ciğerci Melisa Emirbayer’i dövmüş ve bıçak çekmiş. Hatta yüzüne kezzap atmakla tehdit etmişti.

Selin Ciğerci bu sabah paylaştığı storyler’de göz yaşlarına boğulmuş ve kariyerinin bitirilmeye çalışıldığını söylemişti. İşte o anlar;

Sabah yaptığı açıklamalar ile ilgili tüm detaylar için;

Ciğerci bugün attığı storylerde akşam 8’de video yayınlayacağını ve herkesin maskesini düşüreceğini söylemişti. Biz de saatlerdir neler paylaşacağını merakla bekliyorduk. “Benim günahımı aldınız! Beni kariyerimle vurdunuz!” diyen Selin Ciğerci’nin paylaşımları tam söylediği saatte geldi ve adeta olayın seyrini bambaşka bir noktaya taşıdı.

Tek Başına Yanına Geldim!

Evet yanlış duymadınız! Selin Ciğerci Melisa Emirbayer’in yanına gitti ve birlikte olayın iç yüzünü anlatan açıklamalar yayınladılar. Melisa’nın devamlı Selin Ciğerci’yi ‘abla’ diye hitap etmesi ve ürkek tavırları dikkatlerden kaçmadı. Lafı fazla uzatmadan sizi bomba açıklamalar ile baş başa bırakıyoruz!

Olaylar durulacak gibi gözükmüyor! Seren Serengil, Melisa Emirbayer’in olayı anlattığı tüm ses kayıtlarını sansürsüz bir şekilde paylaştı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz