Kertenkele 51. Bölümü Neden Ertelendi?

29 Ocak 2016
Kertenkele 51. Bölümü Neden Ertelendi?

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Kertenkele’nin bu hafta yayınlanmayacağı belli oldu. Dizinin yayın akışında yer almaması akıllara ‘Dizi yayından kaldırılıyor mu?’ sorularını getirdi. 30 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanmayacak dizinin yeni bölüm detaylarına ve yayınlanmama sebeplerine gelin birlikte bakalım.

Cumartesi akşamı yayınlanması beklenen Kertenkele dizisinin yayın akışına göre yayınlanmayacağı ortaya çıktı. 51. bölümü ile izleyenlerinin karşısına gelmesi beklenen ünlü dizinin 30 Ocak Cumartesi akşamı 20:45’de yayınlanacak olan Ziraat Türkiye Kupası son turu Fenerbahçe ve Kayserispor mücadelesinden dolayı ekranlara gelmeyeceği açıklandı.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Başrollerinde Sera Tokdemir ve Timur Acar gibi ünlü isimlerin yer aldığı Kertenkele dizisinin yeni bölümü 6 Şubat Cumartesi akşamı tekrar kaldığı yerden heyecan dolu bölümler ile devam edecek.

Dizinin 51. bölümünde kolyesinin çalındığını Kertenkele’ye arayarak anlatan Zehra aslında kolyeyi çalanların Kertenkele ve Ünal olduğunu bilmemektedir. Şeyma bir yandan Ünal ve Kertenkele ile kolyeyi çalmayı planlarken ikilinin karşısına çıkarak onları korkutmak amacındadır. Zehra’nın kolyenin çalıntı olduğunu öğrenmesi ve Kertenkele’den hesap sorması da gecikmeyecektir.

Heyecan dolu anların yaşanacağı Kertenkele dizisinin 51. bölümünü 1 haftalık ufak bir aradan sonra 6 Şubat Cumartesi akşamı ATV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz