Seksenler 178. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Seksenler 178. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Türkiye’nin 1980’ler başında yaşadığı dönemi ve günümüz şartları ile harmanlayarak izleyenlere sunmakta olan Seksenler dizisinde klasik bir Türk ailesi ve sosyal hayatlarındaki değişim konu alınıyor. Hayatımızdaki yeniliklerin bizleri nasıl derinden etkilediğini espirili bir dil ile anlatan Seksenler dizisinin eğlence dolu bölümleri TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Dizinin yeni bölümünde Ergun ve Butik Ali tuvalet işine girme kararı alırlar. Hamile olan Gülden ise iştahını kontrol edememeye başlar. Gün geçtikçe daha da açılmaya başlayan Gülden ve Ahmet, Rukiye’nin ameliyat olmasını beklerler. Bu süre içerisinde ise Fehmi’nin evinde kalmak isterler. Bu durum en çok Rukiye’nin yemeklerini yiyebilecek olan Gülden’i sevindirmeye başlar.

Rukiye evindeki koltuk döşemelerini değiştirmek isteyince Ahmet ve Çağatay annelerine sürpriz yapabilmek için kolları sıvarlar. Fehmi’nin bir haberi olmadan koltukları değiştirmeye çalışırlar. Yaşananlar ise izleyenlerin kahkahalar ile güleceği komik sahnelerin ortaya çıkmasına sebep olur.

Diğer yandan Ergun patronu ile kavga ettiği için işinden kovulmak üzeredir. Fehmi ise Ergun’un işsiz kalmasına ve böyle bir olay çıkartmış olmasına karşı öfkelenmiştir. Ergun’un acil olarak kendisine yeni bir iş bulması gerekecektir. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz