Kertenkele 52. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Haberler

12 Şubat 2016

Kertenkele 52. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Kertenkele yeni bölümü ile geliyor. Yayınlanan her bölümü ile izleyenleri kahkahalara boğan Kertenkele dizisinin 52. bölümünde yine kahkaha ve heyecan dolu sahneler ekranlara gelecek.

Zehra son bölümde yaşananlardan dolayı Kertenkele’yi sorumlu tutmaya başlar. Kertenkele ise olaylar ile alakası olmadığını sürekli dile getirmeye devam eder. Kertenkele diğer yandan Zehra’yı bir suça bulaşmadığını inandırabilmek için onun yanına gitmeyi de planlar. Zehra’nın baskısı ise komik anların yaşanmasına sebep olacaktır.

Şeyma ise dedesinin kim olduğunu yeni öğrenen Levent’ten tüm gerçekleri saklamaktadır. Gizem Hicabi’yi kendisine aşık etmeye çalışırken artık bu aşkı onun için büyük bir takıntı haline gelmiştir. Hicabi’ye olan aşkından tereddüt etmeyen ama korkmaya başlayan Gizem giderek içine kapanmaya başlar. Ancak Hicabi sürekli Gizem’in karşısına çıkmaya devam edecektir.

Kertenkele’den intikam almak isteyenler ise yeni bölümde durulurlar. Sokrat artık Şeyma’nın Kertenkele’nin öz kızı olduğunu da öğrendikten sonra Şeyma’yı bulabilmek için harekete geçmeye başlar. Kertenkele dizisinin heyecan dolu yeni bölümünde Zehra’yı da beklenmeyen kötü sürprizler bekliyordur. Fakat Zehra hala eski olayların etkisinde olduğu için bu sürpriz gelişmeler onu etkilemeyecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz