Seksenler Mahallesinde Hırsız Var!

Seksenler Mahallesinde Hırsız Var!

Son dönemin en sevilen dizileri arasında yer alan Seksenler dizisi yeni bölümleri ile izleyenlere keyif dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Her hafta farklı bir konunun işlendiği Seksenler dizisinin 180. bölüm fragmanında yine renkli sahneler ortaya çıktı.

1980’li yıllarda yaşanan olaylara hüzünlü ve eğlenceli bir yaklaşım ile yorum katan dizinin bu haftaki bölümünde mahallede hırsız şoku ortaya çıkacak. Herkesin evine ve iş yerlerine dadanan hırsız Rıza Komser’in evine girince olaylar karışacak.

Mahalleliden saklanan bu durum izleyenleri kahkahaya boğacak. Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun ve İlker Ayrık gibi ünlü isimlerin yer aldığı Seksenler dizisinin yeni bölümü 13 Şubat Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

En son 6 Şubat Cumartesi akşamı ekranlara gelen Seksenler dizisinde Rukiye narkozun da etkisi ile söyledikleri ile abisini şaşırtmıştı. Narkozun etkisinden çıktıktan sonra ne söylediğini hatırlamayan Rukiye tüm mahallenin ona gülmesine sebep olmuştu.

Fehmi ile evde tek başına kalan Şahin ise evden atılmamak için Fehmi’ye yaranmaya çalışır. Bu sırada olanlar ise izleyenleri kahkahalara boğar. Bütün mahallenin Fato anayı bulmak için seferber olması ise yeni bölümde tekrar işlenecek konular arasında yer alıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz