Kertenkele Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

12 Temmuz 2016
Kertenkele Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Kertenkele dizisi geçtiğimiz aylarda sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara vermişti. Dizinin yayınlanacak olan yeni sezonunda ise pek çok önemli ismin diziden ayrılacağı ve dizide yer almayacağı haberleri gündeme gelmişti. ATV ekranlarında 71 bölümü geride bırakmayı başaran Kertenkele'nin yeni bölümü için hazırlıklar ise devam ediyor.

25 Haziran 2016'da sezon finalini yayınlayan dizinin 2016 ve 2017 sezonu son olarak 19 Eylül Cumartesi günü başlatılmıştı. 25 Haziran gününde final yapan dizinin yeni sezonunun bu yıl 17 Eylül tarihinde başlayacağı söyleniyor. Eylül ayının 2. haftasında yeni sezonu başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosunda da ufak tefek değişiklikler olacak.

Dizinin yayınlanacağı gün değişmez ise 17 Eylül günü dizi hayranları ile ATV ekranlarında buluşacak ve  yeni sezonuna merhaba diyecek.

Kertenkele Ölüm ile Burun Buruna Geliyor

Kertenkele dizisine ait 72. bölüm fragmanında ise ilginç olaylar göze çarpıyor. Turabi Çamkıran'ın rolünü üstlendiği Kara Kemal karakterinin fragmanda yaralandığı görülüyordu. Başrollerde yer alan Kertenkele'nin ise ölüm ile burun buruna geldiği anlar yaşanıyordu.

Heyecanlı ve iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Kertenkele'nin yeni sezonunu herhangi bir aksilik olmadığı takdirde 17 Eylül tarihinde izleyebileceğiz.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz