Yalancı Bahar Final mi Yapacak?

admin

Haberler

12 Temmuz 2016

Yalancı Bahar Final mi Yapacak?

Kanal 7 ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Yalancı Bahar, Ramazan ayı boyunca her gün saat 16:00'da ekranlara geliyordu. Büyük bir ilgi toplamayı başaran Hint dizisi Yalancı Bahar 2013-2015 yılları arasında 2 sezon ile toplamda 509 bölüm olarak çekilmiş bir diziydi.

Orjinalinde 20 dakika olan dizi Kanal 7 ekranlarında Yalancı Bahar adı ile 80 dakikalık bölümler ile yayınlanıyordu. Bu süreye reklamları da eklediğiniz zaman ortalama 100 dakika oluyordu.

Ramazan ayı boyunca yayında olacağını duyuran Kanal 7 yetkilileri dizinin reytinglerinde başarılı sonuçlar elde ettikleri takdirde ve transfer maliyetlerini karşıladıkları takdirde Ramazan ayından sonra da diziyi devam ettirebileceklerini duyurmuşlardı.

İzlenme Oranları Düşüşte

Ancak gelen sonuçlara ve yapılan resmi açıklamalara göre dizinin reyting sonuçları çok iyiye gitmiyor. Dizinin 2.0 rakamlarını geçememesi dizinin final yapacağı dedikodularına yol açmış durumda. Beni Affet dizisinin ve izdivaç programların sezon finali yapmasından dolayı izlenme sayısını bir nebze olsun arttıran Yalancı Bahar'ın geleceğinin şimdilik ne olacağı tam olarak bilinmiyor.

Dizi yapımcıları ise sosyal medya hesaplarından dizinin bir süre daha devam edeceğini ancak izlenme oranlarının düşüşte olduğunu belirtiyorlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz