Kiralık Aşk 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Star TV

21 Ocak 2016

Kiralık Aşk 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kiralık Aşk dizisi yeni bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde ikilinin arasında yaşanmakta olan yakınlaşma hızlı bir şekilde devam ediyor. Yeni bölüme ait tanıtım fragmanına bakıldığı zaman dizinin farklı bir konuya doğru ilerlediğini de görebiliyoruz. Hulusi’nin Neriman’ı köşeye sıkıştırması yeni bölümde Neriman’ın son kozunu oynamasına yol açacak. Sürpriz kahvaltı buluşmasında neler olacağı ise büyük bir merak konusu.

Neriman, Defne ile Ömer’i ateş ve barut misali gece aynı ofiste kilitleme planlarını yapacak. Planlarını yaparken yardım aldığı ortağı ise Koray oluyor. Mükemmel bir şekilde kurgulanmış olan bu plan ise Neriman’ın beklediği gibi gitmiyor ve beklediklerinden daha fazlası oluyor. Bir taşla iki kuş yakalayan Neriman, Yasemin’i Sinan ile aynı odaya kilitlediğine pişman oluyor.

Dizinin son bölümünde Defne içinde biriktirdiği duygularını artık daha fazla tutamayarak, üstü kapalı bir şekilde düşündüklerinin tamamını Ömer’e anlatmıştır. Ömer ise anlatılanlara bir türlü anlam veremediği için kafası karışmaya başlar. Ömer’in canını sıkan konuyu Neriman’ın çözmek istemesi Hulusi’nin endişelenmesine yol açar.

Neriman tüm yaptıklarına rağmen planını hayata geçirmek için ilerlemeye devam eder. Neriman, Koray’ın da yardımı ile Defne ile Ömer’i daha fazla yakınlaşmaları için odaya kilitler. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz