Filinta 43. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

TRT 1

21 Ocak 2016

Filinta 43. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen Filinta dizisinin 43. bölümüne ait tanıtım fragmanı yayınlandı. Mustafa yeni bölümde Leyla’yı kurtarmak ile Şehzade Mehmet’i savunmak arasında kalacak. Mustafa’nın bu seçimi yapması ise sandığı kadar kolay olmayacak.

Mustafa Şehzade Murat’ın çektiği sorguda istediği cevaplara ulaşabilmek için gerekli donanıma sahiptir. Murat bu kez sert kayaya çarptığını ve çıkmaza girdiğini anlayacaktır. Mustafa’nın mahkemeye ifade vermek için yanında getirdiği bir de sürpriz tanığı olacaktır. Ancak bu tanığı mahkemeye getirene kadar Mustafa’yı gergin ve tedirgin edici bir yolculuk bekleyecektir.

Geçtiğimiz bölümde Osmanlı Bankası’nın başında yer alan Boris’e silah fabrikasını kurmak için emir veren Yüce Efendi, bu sefer ona daha farklı bir emir vermek üzeredir. Boris artık gücünü koruyabilmek ve Yüce Efendi’nin gözünde iyi bir imaja sahip olabilmek için yeni planlarını yapmaya başlamıştır.

Boris’in Osmanlı’da silah fabrikası kurmayı istemesi Padişah’ı tedirgin eder. Davut Paşa’yı yanına çağıran Padişah, bu mevzudaki asıl muhatabın kim olduğunu bulabilmek için onu görevlendirir. İngilizlerin iş birliği teklif ettiği Davut Paşa ise ilginç bir görevi daha üstlenmek üzeredir. Padişah’ın bu tutumu karşısında Davut Paşa’nın vereceği tepkiler 43. bölümde ortaya çıkacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz