Kırmızı Oda’nın Alya’sı Melisa Sözen ve Rock Yıldızı Harun Tekin’in “Yok Böyle Bir Aşk” Dedirten Öyküsü! “O en büyük şansım…”

Aleyna

Haberler

7 Kasım 2020

Kırmızı Oda’nın Alya’sı Melisa Sözen ve Rock Yıldızı Harun Tekin’in “Yok Böyle Bir Aşk” Dedirten Öyküsü! “O en büyük şansım…”

Bir yanda Türkiye’nin en başarılı oyuncularından Melisa Sözen, diğer yanda en başarılı rock starlarımızdan Harun Tekin. İşte ünlü çiftin gözlerden uzak yaşamaya çalıştığı büyük aşkın öyküsü…

Melisa Sözen ve Harun Tekin

Melisa Sözen, bu sezon Kırmızı Oda dizisindeki Alya performansıyla izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Ama aslında 1990’ların sonundan beri sektörün bir parçası! Lise öğrencisiyken başladığı oyunculuk kariyerinde 20 yaşından beri başrollerde oynuyor. Türkiye’nin en iyi isimleriyle televizyonda ve sinemada onlarca işe imza atan Sözen, yurt dışı atılımı da yaptı. Fransa’da da ilk başrolünü oynayan ve kariyerini iki ülkede de sürdürmeye niyetli olan ünlü oyuncunun en büyük destekçisi sevgilisi Harun Tekin.

Harun Tekin de henüz bir lise öğrencisiyken müzik dünyasına adım attı. Alman Lisesi’nden arkadaşı Kerem Kabadayı’yla kurdukları Mor ve Ötesi, şu an Türkiye’nin en prestijli ve en sevilen rock gruplarından biri. Pandemi öncesinde sık sık ABD turnesine bile çıkıyorlardı! Tekin, grubun solistliğinin yanı sıra söz yazarı, bestecisi, gitaristi gibi pek çok sıfatı da bünyesinde toplamayı başarıyor.

Küçük yaşlarından beri kariyerlerini ilmek ilmek dokuyan muhteşem ikilinin bir araya gelmesi o kadar kolay olmadı.

Sadece Beş Ay Süren Bir Evlilik!

Melisa Sözen ve Alican Yücesoy

Melisa Sözen’in adı sektöre girdiğinden beri Okan Yalabık, Kaan Urgancıoğlu ve Selim Demirdelen gibi isimlerle anıldı. Ama Sözen’in kalbini çalan asıl isim Şubat dizisindeki partneri Alican Yücesoy’du. Sette tanışan çiftin 2013’ün yazında Roma’da yaptıkları düğün çok konuşuldu. Ancak evlilikleri sadece beş ay sürdü. İhanet iddiaları gündeme gelse de kimse bu konuda bir açıklama yapmadı.

Sonu Hep Hüsran!

Burcu Kutluk ve Harun Tekin

Harun Tekin ise çoğu rock yıldızının aksine sevgilileriyle tanıdığımız bir isim değil. Uzun süre manken Burcu Kutluk’la gördüğümüz Tekin, 2013’te oyuncu Gaye Gürsel’le yeni bir aşka yelken açtı. Ancak bu ilişki pek uzun sürmedi.

Altı Yıldır Beraberler!

Harun Tekin ve Melisa Sözen

Melisa Sözen, 2014’ün başlarında Alican Yücesoy’dan boşandı. O dönemlerde Harun Tekin ve Gaye Gürsel de ilişkilerini bitirdi. Ortak arkadaşlarının tanıştırdığı ikili, yeni biten ilişkilerine rağmen kısa süre sonra sevgili oldu ve 6 yıldır beraberler. Aşk işte!

“En büyük şansım”

Çift birbirlerine olan desteğini her fırsatta gösteriyor. Özellikle Harun Tekin’in paylaşımları sosyal medyada büyük yankı uyandırıyor. Melisa Sözen, sevgilisi için “en büyük şanslarımdan biri” diyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Melekler Ölmez @harun_tekin @mvoofficial

Melisa Sözen (@melisa.sozen)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bu gönderiyi Instagram'da gör

gerçekten isteyip de başaramadığın hiçbir şeye rastlamadım. saf yetenek, tutku, öğrenme hızı, heyecan ve insanüstü çalışkanlığın sonuçlarına bu kadar yakından şahit olmak çok değerli. şimdi de #alya oldun. ve ekrandaki karakterin duygusundan etkilenmemek tam yanından televizyona bakarken bile imkansızdı. ve yaptığınız şey o kadar değerli ki. şiddetten bu kadar yaralanmış ve bununla yüzleşmekten bu kadar çekinen bir topluma televizyonda, şiddeti övmek yerine onun nelere yol açtığını şifa vererek göstermek müthiş bir iş. emeği geçen herkese tebrikler ve teşekkürler. bu akşam #kırmızıoda izleyen herkes de, az bile yazdığımı teslim edecektir. neden yine de buraya yazdığımı da anlayacaktır. hayranlıkla izlemeye devam @melisa.sozen ??❤️ #binnurkaya #melisasözen #tülinözen #salihbademci #cemkarcı #meriçaral #kırmızıoda #alya

Harun Tekin (@harun_tekin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Baskı Değil Güven Var!

Harun Tekin ve Melisa Sözen

Melisa Sözen sık sık Fransa’ya gidiyor, Harun Tekin de Mor ve Ötesi ile beraber yurt dışı turnelerine çıkıyor. Ancak mesafeler onların ilişkisini zedelemek yerine daha da güçlendiriyor! Sözen bu durumu, “Hayatındaki insanın sen dünyanın bir ucundayken de yanında oluşu bambaşka bir hissiyat. Onu eskisinden de çok seviyorum” diyerek anlatıyor.

Örneğin, Melisa Sözen, Fransa’dan teklifler almaya başlayınca orada bir ev tutmuş. Harun Tekin’e “Gel eşyaları beraber yerleştirelim” dediğinde “Önce sen git, yerleş” cevabını almış. Sözen, kısıtlayıcı bir tavır yerine “Önce sen ayaklarının üzerinde dur, ben hep yanındayım” tavrının onun için çok kıymetli olduğunu söylüyor.

Kaldı mı Böyle Aşk?

Çiftin birbirinin doğum gününü kutlama şekilleri bile “Yok böyle bir aşk!” dedirtiyor.

Melisa Sözen ile Harun Tekin’e aşklarının ve mutluluklarının katlanarak çoğalacağı bir ömür diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz