Taş Taşçı Kazma Küreği Eline Aldı, İnşaata Başladı! Şehirden Kaçan Ünlü Şarkıcının Bodrum’daki Evinden Görüntüler…

Aleyna

Haberler

8 Kasım 2020

Taş Taşçı Kazma Küreği Eline Aldı, İnşaata Başladı! Şehirden Kaçan Ünlü Şarkıcının Bodrum’daki Evinden Görüntüler…

Tan Taşçı, karantina dönemi ile birlikte şehirden kaçıp kendini doğaya atan ünlüler listesine adımını atmıştı. Uzun süre önce Bodrum’a taşınan ve ailesiyle birlikte yaşamaya başlayan ünlü şarkıcı, görünüşe göre kendi inşaatını bile kendisi yapmaya karar vermiş…

tan taşçı bodrum

Pandeminin İlk Günlerinden Bu Yana Bodrum’da

Mart ayında karantina döneminin başlamasından kısa bir süre sonra Bodrum’a yerleşen Tan Taşçı, kendini ailesinin yanında izole etmişti. Tam bir doğa insanı olan sanatçı, sosyal medya hesabından ailesinin bahçesinde küçükbaş hayvanlarla verdiği pozları paylaşıyordu.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Sevgi, güven ve inat 🙂

Tan Taşçı (@tantasci)’in paylaştığı bir gönderi ()

İlhamını Doğadan Alıyor

Uzun bir süredir kendisini şehirde görmediğimiz Tan Taşçı, vaktinin çoğunu yeni şarkılar yazarak ve yoga yaparak geçirdiğini söylemişti. Anlaşılan o ki, kendisi karantina dönemini tam anlamıyla izole ve en verimli şekilde geçiren ünlülerden biri.

“Canım Nerede Kalmak İsterse Oradayım, Evimi Sırtımda Taşıyorum”

Arkadaşlarıyla kamp yapmayı çok seven Tan Taşçı, arabasının üzerine çadır kurarak tatile çıkmış ve Ege kıyılarını gezmeye başlamıştı. “Canım nerede durmak ve konaklamak isterse oradayım. Doğa ile baş başayım.” demişti.

Tan Taşçı Müziksiz Duramadı, Kendi Müzik Stüdyosunu Kendisi İnşa Ediyor

Geçtiğimiz günlerde daha fazla müzikten uzak kalmak istemeyen Tan Taşçı, Bodrum’daki evinin bahçesine müzik stüdyosu kurmaya karar verdi. İnşaatı için canla başla çalışmaya başlayan ünlü şarkıcı, stüdyo binasının harcını karıştırdığı görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Videoda “Biliyorsunuz konser yok, o yüzden inşaat yapıyoruz” sözlerini söyledi. İşte, Tan Taşçı’nın kazma küreği eline alıp inşaata başladığı o görüntüler:

Tan Taşçı’ya Takipçilerinden Güzel Yorumlar Geldi

Birçok takipçisi Tan Taşçı’nın bu halini çok sempatik ve içten buldu. Takipçiler, sansasyonel magazin haberleri yerine kendi ürettikleri ile gündeme geldiği için Tan Taşçı’yı övgü yağmuruna tuttu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz