Kıvanç Tatlıtuğ, Molfix’in Ardından HepsiBurada’nın Reklam Yüzü Oldu!

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2023

Kıvanç Tatlıtuğ, Molfix’in Ardından HepsiBurada’nın Reklam Yüzü Oldu!

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bir bebek bezi markasının yeni reklam yüzü olmuştu. Reklam filmi Gaziosmanpaşa’daki Avrasya Hastanesi’nde geçen ay çekildi ve hatta çoktan yayınlandı bile. Ünlü çifte bebekleri Kurt Efe değil, cast ajansından bulunan bir bebek eşlik etti. Kıvanç Tatlıtuğ ve başarılı tasarımcı Başak Dizer’in bu reklam anlaşmasından tam 30 milyon TL kazandığı iddia ediliyor. Son dönemlerin en popüler isimlerinden olan Kıvanç Tatlıtuğ, Aile dizisiyle ekranlara döndükten sonra markalardan arka arkaya reklam teklifleri alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Hepsiburada’nın Reklam Yüzü Oldu!

Ünlü giyim markası Mavi ile hazi hazırda sözleşmesi devam eden Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ile birlikte Molfix’in reklam yüzü olmuştu. Geçen ay çekilen reklam filmi ile birlikte Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer ilk defa bir projede birlikte yer almış oldu ancak ünlü oyuncu markalara ve reklamlara doyamıyor! Reklamlardan şu ana kadar milyon TL’ler kazanan ünlü oyuncu yeni bir reklam çalışması için Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından birine imza attı.

Tatlıtuğ şimdi de e-ticaret devi Hepsiburda’nın reklam yüzü oldu. Markadan yapılan yazılı açıklamada “İş birliği kapsamında, Tatlıtuğ’un ‘güven markası’ olan Hepsiburada’nın değerleriyle örtüşen duruşu ve samimi algısı, markamızın müşterileriyle olan bağıyla bütünleşecek. Tatlıtuğ, üstün hizmet anlayışı ve yenilikçi servisleri üzerine olan çalışmalarında da müşterilerine verdiği ‘Hepsiburada Sözü’nün destekçisi olacak. Çekilecek reklam filmleriyle çok yakında Tatlıtuğ ve Hepsiburada, Türkiye’ye ‘Hepsiburada Sözü’ verecekler” denildi. Rekalm filmiyle ilgili detaylar henüz bilinmiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz