Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan’ın Sen İnandır Filmi Netflix’te Zirveye Oturdu!

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2023

Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan’ın Sen İnandır Filmi Netflix’te Zirveye Oturdu!

Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan’ın başrollerini paylaştığı Sen İnandır isimli Netflix filmi, geçtiğimiz hafta seyirciyle buluştu. Türkiye’de büyük yankı uyandıran film, sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyanın dört bir yanında yayınlandı ve kısa süre içinde rekor kırmayı başardı. Henüz Sen İnandır’ın yayınlanmasının üstünden kısa bir süre geçmiş olsa da, Netflix’in global pazarında top 10’a girmeyi başardı! İlk 3 gün içinde 11 milyon 400 bin saat izlenerek Netflix’in “Dili İngilizce Olmayan Filmler” listesine 2. sıradan giriş yapmıştı. Bugün ise etflix’in “Dili İngilizce Olmayan Filmler” listesinde Sen İnandır filminin zirveye oturduğunu görüyoruz!

Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan Netflix’te Rekor Kırmayı Başardı!

Tüm dünyada hatrı geçen bir mecra olan Collider ise Sen İnandır’ın görülmesi gereken bir yaz filmi olduğu belirtiyor. Collider, filmin görsel olarak nefes kestiğini belirtiyor ve “Beni İnandır, izleyicinin içinde kaybolabileceği bir dünya yaratıyor. Pırıl pırıl deniz, şirin kasabalar ve kayalık sahil şeritleri. Çanakkale’de çekilen film, göz alıcı sahil manzarasından mükemmel bir şekilde yararlanıyor. Sen İnandır, romantik komedinin formülünü yeniden yazmayacak ama külliyata sevimli ve neşeli bir katkı sağlayacak” diyor.

Geçtiğimiz yıllarda pek çok farklı projede yer alan Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan, şimdi de Netflix’in “Sen İnandır” isimli filmi için bir araya geldi. Filmin konusu ise iki işgüzar büyükannenin, yetişkin torunlarına sözde tesadüfi bir karşılaşma ayarlamasıyla başlıyor. Torunların çocukluk aşkları depreşmesiyle birlikte eski defterler açılıyor. Filmde Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan başrolleri paylaşıyor, diğer oyuncular ise Yıldız Kültür, Çağla Irmak, Zerrin Sümer, Bülent Gültekin, Okan Kemal Özkan. Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı “Sen İnandır” yayınlanan listede ilk üç gününde 11 milyon 400 bin saat izlendi ve 6 milyon 600 bin görüntülenme aldı. Böylece “Dili İngilizce Olmayan Filmler” listesine 2’nci sıradan giriş yapmıştı. Şimdi de zirveye oturdu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz