Kızılçık Şerbeti’nin Ünlü Oyuncusu Evrim Alasya, Kendisine “Fahişe” Diyen Takipçisini Affetmedi!

Aleyna

Haberler

10 Ağustos 2023

Kızılçık Şerbeti’nin Ünlü Oyuncusu Evrim Alasya, Kendisine “Fahişe” Diyen Takipçisini Affetmedi!

Başarılı oyuncu Evrim Alasya, Show TV’de yayınlanan ve büyük ilgi gören “Kızılcık Şerbeti” dizisinde canlandırdığı Kıvılcım karakteri ile adından sıkça söz ettiriyor ancak bir takipçisinin kendine “fahişe” demesine sinirlenen ünlü oyuncu Twitter’dan takipçisini ifşa etti. Evrim Alasya, kendisine gelen bir takipçisinin hakaret içerikli mesajlarına tepki gösterdi. Kadın takipçisinin gönderdiği bu mesajlara karşı sessiz kalmayarak, takipçisini ifşa etti ve hukuki yollara başvurma kararı aldığını açıkladı. Oyuncu, “Ben onun huzurunu kaçıracağım bir süre kusura bakmazsa!” dedi.

Bir kullanıcı, paylaşımlarından dolayı hedef aldığı ünlü oyuncuya “Habire dudak dudağa, seviştin, öpüştün. Fahişe halinle salladın. Sizin yurtdışında yaşayacak durumunuz var defolup gitsenize beğenmediğiniz ülkede ne arıyorsunuz? Kendini iyice Kıvılcım rolü saçmalığına kaptırdın” dedi.

Gelen mesajlara oldukça sinirlenen Evrim Alasya, hakaretlere sessiz kalmayarak takipçisini ifşa etti ve şu sözlerle öfke kustu: Alasya, hakaret içerikli mesajlar paylaşan takipçisinin profilini paylaşarak, “Bu hanım öğretmenmiş! Yer bilimci, doğa bilimci, evli, çocuklu, doğayı koruyan falan filan diye tanımlamalar yazmış kendiyle ilgili. ‘Çok şükür huzurlu’ymuş. Ben onun huzurunu kaçıracağım bir süre kusura bakmazsa! ‘Fahişe’ olduğumu düşünüyor, kaldı ki ola da bilirim anlatsın mahkemede. Bakalım benimle ilgili derdi neymiş! Bu çirkin örnek üzerinden genelleme yapmak istemem ama bu ülkenin öğretmenleri bu haldeyse durum gerçekten vahim. Artık mahkemede anlatsın bakalım neden rahatsız olmuş benden!” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz